Category: ROZË

1 246 247 248 249 250 322 2480 / 3219 POSTS
Hëm trashaluqe – hëm seksi

Hëm trashaluqe – hëm seksi

Ylli i Towie, Georgia Kousouloi ka treguar gjysmën e gjoksit derisa është paraqitur me bikine të kuqe në koralet e bukura të Sardinias Ajo ësht ...
Aktori i njohur turk e pranon që është shqiptar

Aktori i njohur turk e pranon që është shqiptar

Can Yaman i njohur për rolin e tij në serialin i cili është duke u zhvilluar në Turqi, “Erkenc Kus”, gjatë një interviste dhënë për mediat turke ka pr ...
Emily zgjedh ti çmend fansat e saj, pozon foto e zhveshur në rrjete sociale

Emily zgjedh ti çmend fansat e saj, pozon foto e zhveshur në rrjete sociale

Emily Ratajkowski ka bërë foto nudo derisa e ka mbrojtur nderin e saj duke mbuluar gjoksin me duar Ajo konsiderohet si njëra prej modeleve më t ...
Me foto provokuese, Isaac ia uron ditëlindjen Dua Lipës

Me foto provokuese, Isaac ia uron ditëlindjen Dua Lipës

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa sot feston ditëlindjen e 23-të. Të shumta ishin urimet dhe befasitë që e përcollën këngëtaren gjatë gjithë kësaj ...
Morena Taraku e ka shumë nxehtë, zhvesh bluzën para ndjekësve

Morena Taraku e ka shumë nxehtë, zhvesh bluzën para ndjekësve

Kohën e fundit Morena Taraku nuk është ndalur së publikuari foto provokative. Para pak minutash me fansat e ka ndarë edhe një të tillë, shkruan laj ...
Kim e përkushtuar në palestër, shfaqet e djersitur dhe shumë joshëse

Kim e përkushtuar në palestër, shfaqet e djersitur dhe shumë joshëse

I ka linjat trupore më të komentuarat në media e publik. Por Kim për to kujdeset jashtëzakonisht shumë pasi i ka ‘armën’ më të fortë, shkruan lajmi ...
Labinot Tahiri rrogën e deputetit ua jep familjeve në Suharekë dhe Nexhmije Pagarushës

Labinot Tahiri rrogën e deputetit ua jep familjeve në Suharekë dhe Nexhmije Pagarushës

Labinot Tahiri, këngëtari i njohur ferizajas po vazhdon ta tregojë anën e tij prej një bamirësi. Këngëtari që mbanë edhe ulësen e deputetit në Kuve ...
Edhe një dasmë në shoubiz! Arta Elezaj e radhës për tu martuar?

Edhe një dasmë në shoubiz! Arta Elezaj e radhës për tu martuar?

Më herët nuk është se ishte e njohur për publikun. Famën e arriti me rolin e saj si ‘Xhakarta’ dhe tani në media po e shohim shpesh emrin e saj, sh ...
E pyesin për një duet me reperin Ghetto Geasy, Gold AG habit me përgjigjen

E pyesin për një duet me reperin Ghetto Geasy, Gold AG habit me përgjigjen

Në mesin e disa pyetjeve që iu bënë në Intagram, Gold AG është pyetur edhe për reperin Ghetto Geasy. Kjo nuk është hera e parë që emri i labelit të ...
Grimeri shqiptar dhe Kim K lyejnë gruan e vdekur

Grimeri shqiptar dhe Kim K lyejnë gruan e vdekur

Mario Dedivanoviç, ka vendosur të tregojë aftësitë e tij si grimier edhe në botën e përtejme mesa duket. Kjo sepse në episodin më të fundit të “Kee ...
1 246 247 248 249 250 322 2480 / 3219 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19