Category: ROZË

1 245 246 247 248 249 283 2470 / 2825 POSTS
Deklarata e Ardit Gjebreas: Sot ishte dita ime e fundit, nesër studioja do të rrënohet

Deklarata e Ardit Gjebreas: Sot ishte dita ime e fundit, nesër studioja do të rrënohet

Nesër do të rrënohet studioja ku punova për plot 10 vite. Me këto fjalë e nis lajmërimin e tij moderator i njohur Ardit Gjebrea, i cili ka postua ...
Kjo është pa dyshim bukuroshja me gjoksin më fantastik në Instagram

Kjo është pa dyshim bukuroshja me gjoksin më fantastik në Instagram

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe shumë e pëlqyer në rrjetet sociale, duke iu falënderuar në masë të madhe gjoksit të saj gjigant. Vetëm në Ins ...
E diele si kjo për Elvana Gjatën

E diele si kjo për Elvana Gjatën

Elvana Gjata është emër shumë i dashur për publikun. Ditë më parë, këngëtarja mbajti koncert madhështor në Prishtinë, ku mblodhi numër të madh të f ...
Arilena ngriti në këmbë publikun në Tiranë, publikon pjesë nga performanca

Arilena ngriti në këmbë publikun në Tiranë, publikon pjesë nga performanca

Arilena Ara është një prej artisteve shqiptare suksesi i të cilës ka kaluar edhe kufijtë. Këngëtarja së fundi kishte performuar në “Fan Zone”, në f ...
Dikur e kishte të dashur! Ledri befason me komentin në imazhin e fundit të Duas

Dikur e kishte të dashur! Ledri befason me komentin në imazhin e fundit të Duas

Dua Lipa vite më parë ka qenë e dashura e reperit Ledri Vula. Megjithatë, prej vitesh dyshja kanë ndarë rrugët, ndërsa Dua po zhvillon karrierë ndë ...
Enca në përqafim të Daddy Yankee, këto janë fjalët e saj

Enca në përqafim të Daddy Yankee, këto janë fjalët e saj

Enca Haxhia vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të shoubizit vendor.Së fundi, ajo bashkë me këngëtarin e hitit “Despacito”, Daddy Yankee, ...
Kolinda për këngëtarin kroat: Do të jetosh përgjithmonë në këngët tua dhe zemrat tona

Kolinda për këngëtarin kroat: Do të jetosh përgjithmonë në këngët tua dhe zemrat tona

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović ka postuar në Facebook pas vdekjes së këngëtarit të njohur kroat Oliver Dragojeviq që vdiq sot në m ...
2po2 duet me Unikkatil? Kështu qëndron e vërteta

2po2 duet me Unikkatil? Kështu qëndron e vërteta

Reperi Besnik Canolli i njohur për publikun si 2po2, për vite me radhë vazhdon të sjellë hite të reja. Së fundi, ai ka qenë i ftuar në një intervis ...
I dyshuari për vrasjen e 22 vjeçarit, i rrethuar vazhdimisht nga politikanët e artistët e Kosovës /FOTO

I dyshuari për vrasjen e 22 vjeçarit, i rrethuar vazhdimisht nga politikanët e artistët e Kosovës /FOTO

Mbrëmë rreth orës 23:00 një person është vrarë me armë zjarri në fshatin Bresalc të Gjilanit. Burimet e lajmi.net brenda Policisë së Kosovës thonë ...
Kylie i bie pishman për buzët? Fotoja e fundit tregon shumë

Kylie i bie pishman për buzët? Fotoja e fundit tregon shumë

Kylie Jenner është ndër emrat më të përfolur në shoubizin ndërkombëtar. Ylli televiziv tash e një kohë pranon të ardhura të mira nga biznesi i saj ...
1 245 246 247 248 249 283 2470 / 2825 POSTS