Category: ROZË

1 244 245 246 247 248 312 2460 / 3120 POSTS
E keni parë Lumen sa seksi është, por shikojeni edhe motrën

E keni parë Lumen sa seksi është, por shikojeni edhe motrën

Këngëtarja Fatlume Popovci është njëra prej këngëtarëve më ‘in” të momentit me këngët dhe hitet e saj Pos, zërit të saj melankolik Lumja njihet ...
Adrola Dushi për raportin me ish-in: Se kishim këtë marrëdhënie kaq të mirë kur ishim bashkë

Adrola Dushi për raportin me ish-in: Se kishim këtë marrëdhënie kaq të mirë kur ishim bashkë

Cilësohet si një ndër modelet më të bukura shqiptare. Adrola Dushi ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”. Ajo ka rrëfyer shumë të path ...
Geti ka një porosi për gjithë ata që e urrejnë

Geti ka një porosi për gjithë ata që e urrejnë

Reperi Getoar Selimi është njëri ndër emrat më të suksesshëm të estradës shqiptare. Ai është shumë aktiv gjatë gjithë sezonës me mbrëmje muzikore, ...
Rita Ora pozon pa rroba, tregon linjat dhe tatuazhet në trup

Rita Ora pozon pa rroba, tregon linjat dhe tatuazhet në trup

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, pas një turi të suksesshëm koncertesh, është rikthyer në shtëpinë e saj në Londër. Ajo ...
‘Po ik i përlotur…’ Kimikati konfirmon largimin nga ‘Portokalli’

‘Po ik i përlotur…’ Kimikati konfirmon largimin nga ‘Portokalli’

Olsi Bylyku, ose siç njihet ndryshe me emrin e personazhit të tij Kimikati ka konfirmuar se nuk do të jetë pjesë e ‘Portokalli’. Duke mos kursyer f ...
Kim K i bëri flokët jeshile për arsyen më të paimagjinueshme që keni dëgjuar ndonjëherë

Kim K i bëri flokët jeshile për arsyen më të paimagjinueshme që keni dëgjuar ndonjëherë

Kim Kardashian di gjithmonë sesi të na befasojë. Ylli i serialit “Keeping Up With Kardashians” ka vendosur të bëhet kokë-jeshile. Po, po e lexu ...
Trauma dhe vështirësi, shenjat e horoskopit në kaos për këtë fundjavë

Trauma dhe vështirësi, shenjat e horoskopit në kaos për këtë fundjavë

Premte dhe Marsi ne Graden e fundit te Bricjapit ndodhet sot ne Kundershtim me Asteroidin Apollo 1862 qe ndodhet ne graden e fundit te Gaforres ...
I ati i Meghan veproi njësoj edhe në dasmën e saj të parë dhe të gjithë po i kundërvihen

I ati i Meghan veproi njësoj edhe në dasmën e saj të parë dhe të gjithë po i kundërvihen

Thomas Markle është duke dhënë deklarata në çdo media të mundshme dhe duke theksuar se familja mbretërore nuk po e lejon të takojë të bijën. Ai ...
Më në fund lajme të mira për Brad Pitt por të këqija për Angelina Jolie

Më në fund lajme të mira për Brad Pitt por të këqija për Angelina Jolie

Një gjykatës thuhet se ka urdhëruar Angelina Jolie të lejojë më shumë Brad Pitt të vizitojë gjashtë fëmijët e tyre para se të nënshkruhet një marrëves ...
Mos u martoni kurrë në këtë datë. Do t’iu ecë ters!

Mos u martoni kurrë në këtë datë. Do t’iu ecë ters!

Një ekip në Universitetin e Melburnit zbuloi se është një datë që nuk duhet të martoheni. Bëhet fjalë për 14-shkurtin, datë e shpeshtë ku çiftet mart ...
1 244 245 246 247 248 312 2460 / 3120 POSTS