Category: ROZË

1 243 244 245 246 247 322 2450 / 3219 POSTS
Greta Koçi ndryshon pamje, ja si duket tani

Greta Koçi ndryshon pamje, ja si duket tani

Këngëtarja nga Shqipëria Greta Koçi ka ndryshuar pamje, shkruan GazetaBlic. Me një fotografi të publikuar në llogarinë e saj “Instagram” Greta shih ...
Vlora Çitaku i fton të gjithë në Kosovë

Vlora Çitaku i fton të gjithë në Kosovë

Vlora Çitakun duket se e ka marrë malli për ajrin e Kosovës. Përveç kësaj, ajo përmes ”Instagramit” fton edhe të tjerët ta vizitojnë vendin tonë, k ...
Rita Ora tërheqë vëmendje në New York

Rita Ora tërheqë vëmendje në New York

Këngëtarja me famë botore, Rita Ora, është e njohur për stilin e saj të veçantë të veshjes. Ajo të enjten e tërhoqi vëmendjen e njerëzve me veshjen ...
A e besoni se ajo është 58-vjeçare?

A e besoni se ajo është 58-vjeçare?

Është 58 vjeçe por Rita Rusic ka treguar se zotëron një formë të shkëlqyer dhe një fizik të admirueshëm, një trup ku shumë femra do ta kishin zili. ...
E quan qesharake foton seksi në dollapët e kuzhinës, Zanfina i kthehet komentueses

E quan qesharake foton seksi në dollapët e kuzhinës, Zanfina i kthehet komentueses

Një foto e këngëtares Zanfina Ismaili nga kuzhina, nuk është pritur mirë nga një ndjekëse e saj, e cila e ka quajtur pozën qesharake. Vajza e r ...
Adelina Ismaili me dedikim prekës për Zanfinën: Do të shkruaja një libër…

Adelina Ismaili me dedikim prekës për Zanfinën: Do të shkruaja një libër…

Motrat Ismaili janë pothuajse çdo herë cak i mediave rozë. Ato janë gjithnjë në qendër të vëmendjes qoftë për format trupore veprimtarinë e padyshi ...
Bashkëshortja e Granit Xhakës mahnit në veshje tradicionale

Bashkëshortja e Granit Xhakës mahnit në veshje tradicionale

Leonita Lekaj tashmë për të gjithë ne njihet si bashkëshortja e futbollistit të famshëm, Granit Xhaka. Bukuroshja shqiptare ka qenë në qendër të vë ...
Tayna pranon se i bëri diss Lamar por pozon përkrah saj!

Tayna pranon se i bëri diss Lamar por pozon përkrah saj!

Fifi dhe Lamar para pak ditësh sollën bashkëpunimin e tyre të parë "Habibi". Projekti u prit tejet mirë nga publiku ku vijnë me një stil më ndryshe ...
Dafina Zeqiri apo Elvana Gjata? Diona Fona mahnit me përgjigjen

Dafina Zeqiri apo Elvana Gjata? Diona Fona mahnit me përgjigjen

Diona Fona ishte këngëtarja e radhës e ftuar në rubrikën "Kë zgjedh". “Kë zgjedh”, është një nga rubrikat më interesante të emisionit “Mirage”, që ...
Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra i japin fund lidhjes?

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra i japin fund lidhjes?

Këngëtari nga Shqipëria, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra u fejuan në tetor të vitit që lamë pas në një ceremoni private në Zvicër. Çifti nuk kanë d ...
1 243 244 245 246 247 322 2450 / 3219 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19