Category: ROZË

1 242 243 244 245 246 283 2440 / 2825 POSTS
Dua Lipa, dy personave më të shtrenjtë të saj: Më mungoni shumë

Dua Lipa, dy personave më të shtrenjtë të saj: Më mungoni shumë

Dua Lipa është njëra ndër këngëtaret shqiptare që çdo ditë e më shumë po shënon suksese të reja në botë. Angazhimet e shumta në muzikë bëjnë që Dua ...
Almeda shijon në maksimum lundrimin me barkë

Almeda shijon në maksimum lundrimin me barkë

Almeda Abazi është modelja dhe aktorja e famshme shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Turqi. Ashtu sikurse edhe shumë prej fytyrave publike, edhe ...
Tayna në të njëjtën skenë me Ledrin, ja çka i thotë publikisht

Tayna në të njëjtën skenë me Ledrin, ja çka i thotë publikisht

Tayna është reperja e re që po bën bujë në publik. Ani pse ka publikuar vetëm dy projekte muzikore, këngëtarja po mirëpritet në skenë, shkruan lajm ...
Mc Kresha bashkon forcat me këtë artiste për këngën e re

Mc Kresha bashkon forcat me këtë artiste për këngën e re

Sezona e verës është e mbushur me përplot krijime të reja nga artistët tanë. Një këngë të re e ka paralajmëruar tash e sa ditë edhe këngëtarja nga Sh ...
Kaq të bukur, Adelina Ismailin vështirë ta keni parë ndonjëherë

Kaq të bukur, Adelina Ismailin vështirë ta keni parë ndonjëherë

Adelina Ismaili i është rikthyer skenës pas një pauze të gjatë. Me të lansuar këngën e re, ajo ka nisur edhe koncertet për të argëtuar fansat e saj ...
Me tingujt e “Vdekja nuk është fundi” do t’i jepet lamtumira Lumit

Me tingujt e “Vdekja nuk është fundi” do t’i jepet lamtumira Lumit

Dje ka ndërruar jetë regjisori i njohur nga Kosova, Bekim Lumi i cili për më shumë se dy vite po përballej me sëmundjen e rëndë të kancerit. Gjat ...
Bali Muharremaj kryetari më romantik nga të gjithë, ja si e uron gruan

Bali Muharremaj kryetari më romantik nga të gjithë, ja si e uron gruan

Kreu i komunës së Suharekës ka shfaqur anen e tij romantike. Bali Muharremaj mund të jetë tejet i angazhuar si i pari i komunës së Suharekës, ...
Anulohet Koncerti festiv , në shenjë respekti për humbjën fizike të dy artistëve suharekas

Anulohet Koncerti festiv , në shenjë respekti për humbjën fizike të dy artistëve suharekas

Në Komunën e Suharekës, sot fillojnë aktivitetet kulturo-sportive për mërgimtarët tanë, Diafest. Mirëpo, vdekja që mori dje dy emra të shquar të ar ...
Me këtë stil s’e keni parë asnjëherë Bebe Rexhën

Me këtë stil s’e keni parë asnjëherë Bebe Rexhën

Bebe Rexha është një nga artistet shqiptare më të suksesshme në botë, sa i përket industrisë së muzikës. Këngëtarja është aktive si me projekte të ...
Ndërron jetë shkrimtari Ragip Sylaj

Ndërron jetë shkrimtari Ragip Sylaj

Sot ka ndërruar jetë shkrimtari Ragip Sylaj, lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e tij. Sylaj u lind në Sllapuzhan të Suharekës, ku i ka mbaruar ...
1 242 243 244 245 246 283 2440 / 2825 POSTS