Category: ROZË

1 2 3 4 327 20 / 3261 POSTS
“Kënga e UÇK-së e paguar”, Si nisi përplasja e Adelina Ismailit me Arif Vladin?

“Kënga e UÇK-së e paguar”, Si nisi përplasja e Adelina Ismailit me Arif Vladin?

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, në emisionin e saj “Tete a Tete me Adelinën” ka prekur tema të ndryshme me të ftuarin e saj, kreun e Nismës dhe n ...
Sara Hoxha përfundimisht gati për tu bërë nënë [Video]

Sara Hoxha përfundimisht gati për tu bërë nënë [Video]

Sara ka filluar të merret me punët e përditshme të bebes, ende pa ardhë në jetë vajza e saj. Sara Hoxha është njëra ndër figurat më të përfolur ...
Getinjo shpërndan lajmin për ribashkimin e Mozzik e Loredanës: T’ju kallxoj të shpisë se janë bo marak

Getinjo shpërndan lajmin për ribashkimin e Mozzik e Loredanës: T’ju kallxoj të shpisë se janë bo marak

Mozzik dhe Loredana kanë qenë shumë të përfolur kohëve të fundit për ribashkimin e mundshëm. Ata u kapën bashkë në Gjermani dhe po qëndrojnë në të ...
Juristja e njohur, komplet e zhveshur në vaskë [Foto +18]

Juristja e njohur, komplet e zhveshur në vaskë [Foto +18]

Ajo është e njohur për linjat e saj superseksi dhe fotot provokuese që poston. Redona Koçi, juriste në profesion, por e apasionuar pas modelingut, ngr ...
A po bashkohen yjet? Ava Max tregon planet për një bashkëpunim me Duan dhe Ritën

A po bashkohen yjet? Ava Max tregon planet për një bashkëpunim me Duan dhe Ritën

Ava Max ka folur shqip në intervistën e saj të parë për mediat shqiptare Këngëtarja e njohur në SHBA, foli për rrënjët e saj shqiptare dhe origjinë ...
‘E keni suksesin falë mafias’: Bebe Rexha iu përgjigjet akuzave ndaj artisteve shqiptare

‘E keni suksesin falë mafias’: Bebe Rexha iu përgjigjet akuzave ndaj artisteve shqiptare

Artistet shqiptare si Rita Ora, Dua Lipa, Bebe Rexha e Ava Max kanë arritur prej kohësh famë botërore. Por mesa duket jo të gjithë besojnë në mundi ...
Rita e shqetësuar për rastet me COVID-19: Unë po mbaj maskë që të mund të vij në Kosovë

Rita e shqetësuar për rastet me COVID-19: Unë po mbaj maskë që të mund të vij në Kosovë

Rita Ora është shprehur e shqetësuar për rastet e shumta me koronavirus në Kosovë. Me këtë rast ajo ka bërë një video senzibilizuese ku bën apel që qy ...
Milionat që po humbin këngëtarët shqiptarë nga anulimi i dasmave dhe koncerteve

Milionat që po humbin këngëtarët shqiptarë nga anulimi i dasmave dhe koncerteve

Në industrinë e argëtimet, të ardhurat e klubeve të natës, atelieve për veshjet e modës, të kostumeve popullore, kompanive të organizimit të eventeve ...
Sara dhe Ledri vendosin për emrin e vajzës?

Sara dhe Ledri vendosin për emrin e vajzës?

Çifti së shpejti do bëhen prindër. Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në pritje të ëmbël, pas disa muajve çifti do presin vajzën e tyre, për të cilën d ...
“Si na erdhi jeta…”, Tayna provokon me foton nga pishina

“Si na erdhi jeta…”, Tayna provokon me foton nga pishina

Tayna ka pozuar joshëse në bikini. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, po i shijon pushimet ndërkohë që edhe po e shijon suksesin e projektit të ri ...
1 2 3 4 327 20 / 3261 POSTS