Category: ROZË

1 2 3 18 10 / 174 POSTS
Era Istrefi shkëlqeu në finalen e Botërorit, po Nora ku e ndoqi motrën?

Era Istrefi shkëlqeu në finalen e Botërorit, po Nora ku e ndoqi motrën?

Sot Era Istrefi në finalen e Botërorit “Rusi 2018” na ka bërë krenarë të gjithë shqiptarëve me perfomancën e saj në zemër të Moskës. Së bashku me ...
Ja se çfarë thotë ish i dashuri Erës për performancën e saj në finalen e Botërorit

Ja se çfarë thotë ish i dashuri Erës për performancën e saj në finalen e Botërorit

Pas performancës së Era Istrefit në finalen e Kupës së Botës, flet Faton Shoshi Faton Shoshi, ish-menaxheri i këngëtares shqiptare që perfomoi sot në ...
Era Istrefi ‘çon’ në këmbë Rusinë! Nis performancën me Will Smith dhe Nicky Jam në finalen e Kupës së Botës

Era Istrefi ‘çon’ në këmbë Rusinë! Nis performancën me Will Smith dhe Nicky Jam në finalen e Kupës së Botës

Sapo nisi ngjarja më e rëndësishme e futbollit. Hapjen e finales së Kamionatit Botëror ‘Rusia 2018’ janë ngjitur në skenë për ta bërë, këngëtarja k ...
Gold AG flet për Unikkatil-in dhe tregon raportin që ka me BabaStars

Gold AG flet për Unikkatil-in dhe tregon raportin që ka me BabaStars

Reperi Gold AG po vazhdon të jetë aktiv në Instagram. E fansave vazhdon të ju interesoi se çfarë raportesh ka ai me reperët e tjerë, shkruan lajmi. ...
Edhe një performancë e ‘zjarrtë’ nga Rita dhe Liam, pas ndarjes së këtij të fundit

Edhe një performancë e ‘zjarrtë’ nga Rita dhe Liam, pas ndarjes së këtij të fundit

Në këtë performancë, asaj iu bashkua edhe këngëtari Liam Payne, me të cilin ka duetin “For You”, shkruan lajmi.net. Rita dhe Liam performuan para p ...
“Dashni” kënga më e re nga Lori

“Dashni” kënga më e re nga Lori

Loreta Kaçka e njohur për publikun si Lori këto ditë ka publikuar disa projekte radhazi. Ndërsa, tani këngëtarja ka bërë të ditur se pas dy dite la ...
Pas propozimit që i bëri Elitës, Gjiko: Kur e don, s’ke çfarë pret!

Pas propozimit që i bëri Elitës, Gjiko: Kur e don, s’ke çfarë pret!

Gjiko dhe Elita Rusi janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë. Reperi ka qenë së fundi i ftuar në emisionin “Mirage”, ku foli për profesion dhe ...
Iggy Azalea merr rreze dielli në pishinë, atraktive në bikini

Iggy Azalea merr rreze dielli në pishinë, atraktive në bikini

ggy Azalea ëshë artistja me format më bombastike trupore. Këto ditë, ajo po shijon suksesin e këngës së fundit, teksa me ndjekësit ndau imazhe nga ...
Pamje nga atmosfera e ‘zjarrtë’ në koncertin e Elvanës mbrëmë në Prishtinë

Pamje nga atmosfera e ‘zjarrtë’ në koncertin e Elvanës mbrëmë në Prishtinë

Elvana Gjata është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare. Këngëtarja mbrëmë ka mbajtur koncert madhështor në Prishtinë, ku performoi live hi ...
Gili tregon pëse nuk solli klip të ri për më shumë se një vit

Gili tregon pëse nuk solli klip të ri për më shumë se një vit

Gili është këngëtarja që për vite të tëra i ka qëndruar besnike skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja ka qenë e ftuar së fundi në një intervistë pë ...
1 2 3 18 10 / 174 POSTS