Category: RAJONI & BOTA

1 621 622 623 624 625 720 6230 / 7191 POSTS
U gjet pajetë me një plumb në kokë, zbulohet fotoja e gruas së policit Shqiptar

U gjet pajetë me një plumb në kokë, zbulohet fotoja e gruas së policit Shqiptar

Është publikuar fotoja e gruas e cila u gjet e vdekur në banesën e saj këtë të hënë në qytetin e Durrësit. Fjala është për 47 vjeçaren Merita Haj ...
“Më thanë që keni probleme me shqiptarët… Ne atyre u kemi thyer kockat, i kemi dëbuar”

“Më thanë që keni probleme me shqiptarët… Ne atyre u kemi thyer kockat, i kemi dëbuar”

Vëllezër, kushërinj e mijëra të njohur...si ka ardhur familja në kryeqytet dhe i ka shpronëzuar të gjithë... Këto janë fjalët me të cilat e nis m ...
“Me Vlorën dhe Luanin, Rugova duket edhe më e bukur!”

“Me Vlorën dhe Luanin, Rugova duket edhe më e bukur!”

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta ka postuar përmes rrjetit social një foto të bukurive të rralla që falin Bjeshkët e Rugovës në Kosovë. ...
Niveli i ujit në liqenin e Fierzës më keq se Euro… ndodhet pranë “pikës së vdekjes”

Niveli i ujit në liqenin e Fierzës më keq se Euro… ndodhet pranë “pikës së vdekjes”

Mungesa e reshjeve të shiut dhe temperaturat e larta të ditëve të fundit, që kanë mbërthyer rajonin e Kukësit, kanë bërë që niveli i ujërave në baseni ...
“Ne i dëgjuam që po bënin sherr!” Detaje të reja për vdekjen e mistershme të gruas së policit

“Ne i dëgjuam që po bënin sherr!” Detaje të reja për vdekjen e mistershme të gruas së policit

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja që ndodhi sot në Durrës, ku një 47-vjeçare, grua e një polici u gjet e vrarë në banesën e saj. Burime ...
Publikohen pamjet, momenti i shpërthimit dramatik të cisternës në Bolonja

Publikohen pamjet, momenti i shpërthimit dramatik të cisternës në Bolonja

Policia italiane ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë që sollën shpërthimin masiv të një mjeti cisternë në zonën e Bolonjas. Si rezultat, d ...
Franca ka nevojë për 130 mijë punëtorë për restorante dhe hotele

Franca ka nevojë për 130 mijë punëtorë për restorante dhe hotele

"Le të punësojmë emigrantë". Ky është apeli i restoranteve dhe hotelierëve francezë, të cilët, për shkak të mungesës së fuqisë punëtore, i kërkojnë qe ...
Rusia i përjashton diplomatët grekë si masë hakmarrëse

Rusia i përjashton diplomatët grekë si masë hakmarrëse

Zyrtarët rusë kanë biseduar me ambasadorin e Greqisë për ta njoftuar atë se Moska do të veprojë në të njëjtën mënyrë sikur që Athina veproi ditë më pa ...
I nxehti po vazhdon ta ‘përvëlojë’ Europën

I nxehti po vazhdon ta ‘përvëlojë’ Europën

Ndërsa temperaturat në të gjithë Europën vazhdojnë të ngrihen, gjithnjë e më shumë vende po lëshojnë paralajmërime dhe po u kërkojnë njerëzve të qëndr ...
Përshkallëzohet beteja tregtare SHBA-Kinë

Përshkallëzohet beteja tregtare SHBA-Kinë

Uashingtoni po vëzhgon me kujdes shkallëzimin e tensioneve ndërmjet Shteteve të Bashkuara dhe partnerëve të saj tregtarë. Kina kërcënon të vendosë tar ...
1 621 622 623 624 625 720 6230 / 7191 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19