Category: OPINIONE

1 16 17 18 19 20 25 180 / 241 POSTS
Khabib:Ai më ofendoi fenë islame,shtetin dhe babain tim

Khabib:Ai më ofendoi fenë islame,shtetin dhe babain tim

Në konferencë Khabib shpjegoi se çfarë ndodhi pas ndeshjes. Ai  kërkoi falje ndaj Komisionit të shtetit të Nevadas./Lajm.net “Kjo nuk është ana ...
Gjarprin goditeni në kokë, Rezoluta nuk është e plotë

Gjarprin goditeni në kokë, Rezoluta nuk është e plotë

Nuk mjafton të thuhet që Kuvendi është institucioni që me dy të tretat i aprovon marrëveshjet ndërkombëtare. Këtë gjë e parasheh Kushtetuta. Rezoluta ...
Ronaldo beson se Real Madridi qëndron prapa akuzave për përdhunim dhe kartonit të kuq në Champions

Ronaldo beson se Real Madridi qëndron prapa akuzave për përdhunim dhe kartonit të kuq në Champions

Cristiano Ronaldo beson se Real Madridit dëshiron ta fundos atë, duke qëndruar prapa akuzave për përdhunim dhe kartonit të kuq në ndeshjen kundër Vale ...
A po e krahason Bilall Sherifi Thaçin me perandorin që ia vuri zjarrin shtetit të tij?

A po e krahason Bilall Sherifi Thaçin me perandorin që ia vuri zjarrin shtetit të tij?

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate ka publikuar sot një fotografi ku shihet një perandor i Romës së lashtë teksa argëtohej edhe përk ...
Pengje të Hashim Thaçit

Pengje të Hashim Thaçit

Reformat e paralajmëruara në PDK vazhdojnë të mbeten peng i ish-kryetarit Hashim Thaçi, ndërkohë që një popull i tërë ka mbetur peng i presidentit H ...
Mourinho: Janë disa arsye për formën e dobët që po e kalojmë

Mourinho: Janë disa arsye për formën e dobët që po e kalojmë

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka dhënë një intervistë të shkurtë për media ku ka thënë se ka disa arsye për fillimin e dobët të këtij ...
Gattuso: Shumë gabime po bëjmë

Gattuso: Shumë gabime po bëjmë

Gennaro Gattuso e ka falënderuar Patrick Cutronen që luajti i lënduar, mirëpo skuadra ka bërë shumë gabime sipas tij. Milani në pjesën e parë i ...
Leonardo flet për rikthimin e Ibrahimovicit në Milan

Leonardo flet për rikthimin e Ibrahimovicit në Milan

Drejtori i Milanit, Leonardo, ka thënë se rikthimi i Zlatan Ibrahimovicit është i pamundur pasi ka thënë se sulmuesi i LA Galaxy ka qenë vetëm një men ...
Johnson: Trump është i interesuar për zgjidhjen e çështjes mes Kosovës dhe Serbisë

Johnson: Trump është i interesuar për zgjidhjen e çështjes mes Kosovës dhe Serbisë

Senatori amerikan, Ron Johnson, është shprehur se presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, është i interesuar që të zgjidhë problemin mes Kosovës dhe Serbi ...
Shkruan Berat Buzhala: Të gjitha krimet e mia dhe gurthyesi

Shkruan Berat Buzhala: Të gjitha krimet e mia dhe gurthyesi

Informatë e rëndësishme për të gjitha palët e përfshira në debatin rreth krimeve të mia, dëshirës për të ma mbyllur gojën, qoftë nga politika, qofta n ...
1 16 17 18 19 20 25 180 / 241 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19