Category: LAJM KRYESOR

1 389 390 391 392 3910 / 3914 POSTS
Nesër përballet me vettingun, gjyqtarja e Tiranës ka 8- fishuar pasurinë

Nesër përballet me vettingun, gjyqtarja e Tiranës ka 8- fishuar pasurinë

Kurba e ndryshimit të pasurisë së gjyqtares së Gjykatës së Tiranës, Alma Brati, e cila do të përballet të mërkurën me Komisionin e Pavarur të Kualifik ...
Tentoi ta vriste 17-vjeçaren, në arrati 21-vjeçari me 73 lëndë në Polici [Video]

Tentoi ta vriste 17-vjeçaren, në arrati 21-vjeçari me 73 lëndë në Polici [Video]

Majlinda Mujaj po shkonte për të marrë pikët e testit të maturës, kur rruga për në shkollë gati se nuk i kushtoi me jetë, nga dikush që ajo e njihte m ...
Ramadani: FSK bëhet ushtri në vjeshtë, emri i ndërrohët më vonë

Ramadani: FSK bëhet ushtri në vjeshtë, emri i ndërrohët më vonë

Zëvendësministri i Ministrisë së FSK-së, Burim Ramadani ka thënë se janë duke u përgatitur që gjatë vjeshtës përmes ndryshimeve ligjore ta bëjnë FSK-n ...
Valon Berisha për kalimin në Lazio: Një ëndërr e bërë realitet

Valon Berisha për kalimin në Lazio: Një ëndërr e bërë realitet

“Jam ndjerë shumë mirë te Salzburgu, ku kam fituar shumë trofe dhe kam njohur shumë njerëz fantastikë. Momenti më i bukur ishte kualifikimi në gjysmëf ...
Basha: Mafia shqiptare dhe narkoshteti i Ramës duhet të ndjejnë presionin e Italisë

Basha: Mafia shqiptare dhe narkoshteti i Ramës duhet të ndjejnë presionin e Italisë

Pas videos së ministrit të Brendshëm, Italian Mateo Salvini, i cili i shpalli luftë mafias, reagoi edhe kreu i opozitës shqiptare Lulzim Basha. S ...
Pse NISMA’s i mbeti hatri për mbledhjen e Qeverisë ku raportoi Thaçi

Pse NISMA’s i mbeti hatri për mbledhjen e Qeverisë ku raportoi Thaçi

Shyqyri Bytyqi i Nismës ka sqaruar përfundimisht pse Fatmir Limaj bashkë me ministrat e tij refuzuan të marrin pjesë në mbledhjen e Qeverisë ku ishte ...
Eliminohet Zvicra e Shqiptarëve [Video]

Eliminohet Zvicra e Shqiptarëve [Video]

Zvicra diti të dhurojë spektakël në ndeshjen kundër Serbisë por kjo nuk ishte e mjaftueshme pasi që u eliminua nga Suedia në 1/8 e finales Ka për ...
E konfirmon edhe El Chiringito, Ronaldo në Juventus [Foto]

E konfirmon edhe El Chiringito, Ronaldo në Juventus [Foto]

Njëri prej gazetarëve më të afërt të Real Madridit, që ka edhe një emision ka shkruar në rrjetet sociale se Cristiano Ronaldo shpejt mund të bëhet loj ...
Si po i fut hundët Vuçiq në FSK duke i larguar serbët

Si po i fut hundët Vuçiq në FSK duke i larguar serbët

Pjesëtarët serbë të Forcës dhe Sigurisë së Kosovës po kërcënohen nga elita politike e Beogradit, në mënyrë që të largohen nga ky institucion. Politika ...
Konfirmohet vetëvrasja? Në armën MP5 gjendet shenjat e gishtërinjve të Shkëlzen Qordjas

Konfirmohet vetëvrasja? Në armën MP5 gjendet shenjat e gishtërinjve të Shkëlzen Qordjas

Në banesën e familjes Qordja në Qytetin Studenti vijojnë të jenë të hapura dyert e mortit, ndërkohë që mbeten enigmatike arsyet që e çuan djalin e tyr ...
1 389 390 391 392 3910 / 3914 POSTS