Category: KRONIKA E ZEZË

1 53 54 55 56 550 / 553 POSTS
Arratisja e dëshmitarit nga burgu e ndërpret gjykimin për vrasjen në Rahovec

Arratisja e dëshmitarit nga burgu e ndërpret gjykimin për vrasjen në Rahovec

Arsyeja e ndërprerjes së shqyrtimit kryesor, i cili ishte paraparë që të vazhdojë sot në Gjykatën Themelore në Gjakovë, ndaj të akuzuarit për vrasje F ...
Gjendet një burrë pa shenja jete në liqenin e Badovcit

Gjendet një burrë pa shenja jete në liqenin e Badovcit

Një trup i një burri rreth 45 vjeç është gjetur pa shenja jete sot në liqenin e Badovcit, raporton Gazeta Express. Ekipi mjekësor ka konstatuar vde ...
Dhunohej qe 4 vjet, gruaja nga Prizreni denoncon rastin në Polici

Dhunohej qe 4 vjet, gruaja nga Prizreni denoncon rastin në Polici

Një qytetare e Prizrenit të hënën i është drejtuar stacionit policor në këtë qytet për të raportuar dhunimin dhe shantanzhin e vazhdueshem që i është ...
Në Deçan vozitësi tenton ta mbysë me veturë një person

Në Deçan vozitësi tenton ta mbysë me veturë një person

Një person është arrestuar në Deçan, pasi që dyshohet se qëllimisht e ka goditur me automjetin e tij viktimën mashkull duke i shkaktuar lëndime trupor ...
Arrestohet prishtinasi, pasi sulmoi një femër

Arrestohet prishtinasi, pasi sulmoi një femër

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi i dyshuari kishte sulmuar fizikisht një femër. Viktima është dërgu ...
Prizren, detaje nga vdekja e 17 vjeçarit në vendin e punës

Prizren, detaje nga vdekja e 17 vjeçarit në vendin e punës

Në qershor të këtij viti, në Mushnikovë të Prizrenit vdiq një 17 vjeçar në vendin e tij të punës. Seldin Aliaj punonte për t’u shkolluar. Inspektorati ...
Arrestohen dy persona për dhunë në familje

Arrestohen dy persona për dhunë në familje

Dy persona janë arrestuar nga policia e Kosovës për dhunë në familjes. Rastet kanë ndodhur në rajonin e Prizrenit. Policia ka njoftuar se ka arrest ...
Vdes motoçiklisti që u aksidentua një javë më parë

Vdes motoçiklisti që u aksidentua një javë më parë

Ka vdekur një 62 vjeçar nga Prizreni i cili kishte pësuar aksident me motoçikletë një javë më parë. Ai kishte marrë plagë serioze më 10 gusht kur pëso ...
6-vjeçarja plagoset nga plumbi qorr në Podujevë

6-vjeçarja plagoset nga plumbi qorr në Podujevë

Një vajzë gjashtë vjeçare është lënduar nga një plumb bredhës në Podujevë. Policia në rajonin e Podujevës ka njoftuar se dje rreth orës 16:00 k ...
Ferizaj: Rrëmben dhe godet një femër, arrestohet i dyshuari

Ferizaj: Rrëmben dhe godet një femër, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Ferizaj ka arrestuar një person të dyshuar i cili thuhet se ka rrëmbyer një femër. I njëjti e kishte futur vikt ...
1 53 54 55 56 550 / 553 POSTS