Category: KRONIKA E ZEZË

1 49 50 51510 / 510 POSTS
Në Deçan vozitësi tenton ta mbysë me veturë një person

Në Deçan vozitësi tenton ta mbysë me veturë një person

Një person është arrestuar në Deçan, pasi që dyshohet se qëllimisht e ka goditur me automjetin e tij viktimën mashkull duke i shkaktuar lëndime trupor ...
Arrestohet prishtinasi, pasi sulmoi një femër

Arrestohet prishtinasi, pasi sulmoi një femër

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi i dyshuari kishte sulmuar fizikisht një femër. Viktima është dërgu ...
Prizren, detaje nga vdekja e 17 vjeçarit në vendin e punës

Prizren, detaje nga vdekja e 17 vjeçarit në vendin e punës

Në qershor të këtij viti, në Mushnikovë të Prizrenit vdiq një 17 vjeçar në vendin e tij të punës. Seldin Aliaj punonte për t’u shkolluar. Inspektorati ...
Arrestohen dy persona për dhunë në familje

Arrestohen dy persona për dhunë në familje

Dy persona janë arrestuar nga policia e Kosovës për dhunë në familjes. Rastet kanë ndodhur në rajonin e Prizrenit. Policia ka njoftuar se ka arrest ...
Vdes motoçiklisti që u aksidentua një javë më parë

Vdes motoçiklisti që u aksidentua një javë më parë

Ka vdekur një 62 vjeçar nga Prizreni i cili kishte pësuar aksident me motoçikletë një javë më parë. Ai kishte marrë plagë serioze më 10 gusht kur pëso ...
6-vjeçarja plagoset nga plumbi qorr në Podujevë

6-vjeçarja plagoset nga plumbi qorr në Podujevë

Një vajzë gjashtë vjeçare është lënduar nga një plumb bredhës në Podujevë. Policia në rajonin e Podujevës ka njoftuar se dje rreth orës 16:00 k ...
Ferizaj: Rrëmben dhe godet një femër, arrestohet i dyshuari

Ferizaj: Rrëmben dhe godet një femër, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Ferizaj ka arrestuar një person të dyshuar i cili thuhet se ka rrëmbyer një femër. I njëjti e kishte futur vikt ...
Rrahje brutale në Pejë, tetë të arrestuar​

Rrahje brutale në Pejë, tetë të arrestuar​

Tetë persona janë arrestuar në rrugën “Nënë Tereza” të Pejës pas një përleshjeje fizike në mes vete, me ç’rast kanë përdorur edhe armë zjarri. Nuk ...
​Vdekje e dyshimtë në Zveçan

​Vdekje e dyshimtë në Zveçan

Një person i komunitetit serb është gjetur pa shenja jete në fshatin Loziste të Zveçanit. Policia e Kosovës thotë se dyshohet që i njëjti është vet ...
Katër raste të dhunës në familje në vetëm 24 orë

Katër raste të dhunës në familje në vetëm 24 orë

Nuk kanë të ndalur rastet e dhunës në familje në Kosovë. Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës janë theksuar katër raste të dhunës në familje. ...
1 49 50 51510 / 510 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19