Category: KRONIKA E ZEZË

1 48 49 50495 / 495 POSTS
6-vjeçarja plagoset nga plumbi qorr në Podujevë

6-vjeçarja plagoset nga plumbi qorr në Podujevë

Një vajzë gjashtë vjeçare është lënduar nga një plumb bredhës në Podujevë. Policia në rajonin e Podujevës ka njoftuar se dje rreth orës 16:00 k ...
Ferizaj: Rrëmben dhe godet një femër, arrestohet i dyshuari

Ferizaj: Rrëmben dhe godet një femër, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Ferizaj ka arrestuar një person të dyshuar i cili thuhet se ka rrëmbyer një femër. I njëjti e kishte futur vikt ...
Rrahje brutale në Pejë, tetë të arrestuar​

Rrahje brutale në Pejë, tetë të arrestuar​

Tetë persona janë arrestuar në rrugën “Nënë Tereza” të Pejës pas një përleshjeje fizike në mes vete, me ç’rast kanë përdorur edhe armë zjarri. Nuk ...
​Vdekje e dyshimtë në Zveçan

​Vdekje e dyshimtë në Zveçan

Një person i komunitetit serb është gjetur pa shenja jete në fshatin Loziste të Zveçanit. Policia e Kosovës thotë se dyshohet që i njëjti është vet ...
Katër raste të dhunës në familje në vetëm 24 orë

Katër raste të dhunës në familje në vetëm 24 orë

Nuk kanë të ndalur rastet e dhunës në familje në Kosovë. Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës janë theksuar katër raste të dhunës në familje. ...
1 48 49 50495 / 495 POSTS