Category: KRONIKA E ZEZË

1 3 4 5 6 7 53 50 / 525 POSTS
Një fëmijë i vdekur e disa persona të lënduar nga tërmeti në Filipine

Një fëmijë i vdekur e disa persona të lënduar nga tërmeti në Filipine

Zyrtarët filipinas njoftuan se një fëmijë ka vdekur, disa persona janë lënduar dhe shumë ndërtesa janë dëmtuar nga tërmeti prej 6.8 ballësh që e godit ...
Vdes babai i Unikkatilit

Vdes babai i Unikkatilit

Këngëtari Viktor Paloka, ndryshe i njohur në skenë me emrin “Unikkatil”, ka postuar një fotografi ku tregon se babai i tij ka vdekur këtë të enjte. ...
I riu humb jetën në vendin e punës, e zë kamioni në Han të Elezit

I riu humb jetën në vendin e punës, e zë kamioni në Han të Elezit

Një humbje e madhe ka ndodhur për Familjen Koraqi nga Komuna e Hanit të Elezit. I riu, Salih Koraqi është aksidentuar mbrëmë në vendin e punës, në ...
Rëndohet bilanci, 49 të vdekur e 750 të plagosur

Rëndohet bilanci, 49 të vdekur e 750 të plagosur

Vijon të rritet bilanci i viktimave të tërmetit katastrofik, që tronditi Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit, me magnitudë 6.4 të shkallës Rihter, i nd ...
Rëndohet bilanci, shkon në 30 numri i viktimave

Rëndohet bilanci, shkon në 30 numri i viktimave

Ka shkuar në 30 numri i viktimave nga tërmeti. Viktimat që janë nxjerr nga rrënojat janë gjetur tek pallati 6 katësh nënë e bir, Dolora dhe Klaus R ...
Përkeqësohet bilanci i viktimave të tërmetit në Shqipëri, arrin në 21 numri i të vdekurve

Përkeqësohet bilanci i viktimave të tërmetit në Shqipëri, arrin në 21 numri i të vdekurve

Trupi i pajetë i një 24-vjeçari është nxjerrë i pajetë nga gërmadhat e pallatit 6 katesh pranë stadiumit të Durrësit, duke e çuar në 21 numrin e të vd ...
Thellohet tragjedia, 13 viktima nga tërmeti në Shqipëri

Thellohet tragjedia, 13 viktima nga tërmeti në Shqipëri

Ministria e Mbrojtjes së Shqipërisë ka konfirmuar 13 viktima, pas tërmetit në mëngjesin e sotëm. Viktimat janë nxjerrë nga rrënojat në Thumanë dhe ...
Prekëse: Polici në Thumanë thirret në operacion për ta shpëtuar nënën e tij

Prekëse: Polici në Thumanë thirret në operacion për ta shpëtuar nënën e tij

Rreth 1,900 forca policie janë të angazhuara në terren, për t’ju ardhur në ndihmë banorëve të prekur nga tërmeti. Por një prej tyre ka mbërritur pi ...
Tragjedia në Shqipëri përmes fotove

Tragjedia në Shqipëri përmes fotove

Tërmetet e njëpasnjëshme që kanë goditur Shqipërinë kanë shkaktuar dëme materiale si dhe viktima. Deri në mesditë, numri i atyre që kanë humbur jet ...
Një i vdekur e dy të lënduar nga aksidenti në Lluzhan të Podujevës

Një i vdekur e dy të lënduar nga aksidenti në Lluzhan të Podujevës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Lluzhan të Podujevës. Nga ky aksident ku janë përfshirë dy automjete, ka mbetur i ...
1 3 4 5 6 7 53 50 / 525 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19