Category: KRONIKA E ZEZË

1 44 45 46 47 48 51 460 / 510 POSTS
41 vjeçari nga Gjilani abuzoi seksualisht me të miturën dhe dy vajzat e tij

41 vjeçari nga Gjilani abuzoi seksualisht me të miturën dhe dy vajzat e tij

Një 41 vjeçar nga Gjilani është vënë në prangat e hetuesisë kosovare. I njëjti dyshohet se abuzoi seksualisht me një vajzë nën moshën 16-vjecare. Në k ...
Vdes një katërvjeçare në Mitrovicë, shoqja e saj lëndohet rëndë

Vdes një katërvjeçare në Mitrovicë, shoqja e saj lëndohet rëndë

Para pak minutash në fshatin Zhabar të Mitrovicës ka ndodhur një ngjarje tragjike. Dyert e oborrit të një shtëpie i kanë zënë dy vajza të mitura rreth ...
Vdes Bahri Çela, dirigjenti i parë i Kosovës

Vdes Bahri Çela, dirigjenti i parë i Kosovës

Bahri Çela ka vdekur në moshën 77 vjeçare, konsiderohet dirigjenti i parë kosovar​, njëherit edhe njëri nga themeluesit e Filharmonisë së Kosovës. ...
Rrokulliset traktori, vdes 40 vjeçari nga Podujeva

Rrokulliset traktori, vdes 40 vjeçari nga Podujeva

Një person rreth 40 vjeçar ka vdekur sot rreth orës 11:00 në fshatin Sylejvicë të Podujevës, pasiqë i njëjti është rrokullisur me traktor. Lajm ...
Që nga e enjtja asnjë informatë për zhdukjen e 22 vjeçares nga Skenderaj

Që nga e enjtja asnjë informatë për zhdukjen e 22 vjeçares nga Skenderaj

Arbnora Dobra, 22 vjeçare, nga qyteti i Skenderajt, rezulton e zhdukur që nga mëngjesi i ditës së enjte. Arbnora ishte nisur për një intervistë ...
Qindra të vdekur pas cunamit në Indonezi

Qindra të vdekur pas cunamit në Indonezi

Më shumë se 380 persona janë raportuar të vdekur pas goditjes së cunamit që u nxit nga termeti në shkallën 7.5, në qytetin Palu të Indonezisë. ...
Publikohet videoja e vrasjes së reperit XXXTentacion

Publikohet videoja e vrasjes së reperit XXXTentacion

Reperi është vrarë në pikë të ditës. Kjo vrasje ka ndodhur në hapsirë të hapur dhe është kapur nga kamerat e sigurisë të një lokali përballë. ...
Rrahu gruan para fëmijëve, arrestohet 36 vjeçari nga Fieri

Rrahu gruan para fëmijëve, arrestohet 36 vjeçari nga Fieri

Arrestohet një 36 vjeçar në Fier. Ai ka rrahur brutalisht bashkëshorten e tij 27 vjeçe në prani të fëmijëve të mitur. Specialistët për Hetimin ...
Therje me thikë në Vushtrri, arrestohet 54-vjeçari

Therje me thikë në Vushtrri, arrestohet 54-vjeçari

Një 54-vjeçar, me inicialet Sh.M. është arrestuar, pasi i njëjti mbrëmë rreth orës 23:00 ka sulmuar me thikë një 51-vjeçar me inicialet E. Xh në Vusht ...
Aksident me të vdekur në Divjakë

Aksident me të vdekur në Divjakë

Një 40-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor të ndodhur në fshatin Xengë të Divjakës, rreth orës 19.25. Personi me inicialet G.B, duke drej ...
1 44 45 46 47 48 51 460 / 510 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19