Category: KRONIKA E ZEZË

1 42 43 44 45 46 50 440 / 495 POSTS
Vrasja e 57-vjeçarit në Malishevë, arrestohet një grua

Vrasja e 57-vjeçarit në Malishevë, arrestohet një grua

Në fillim të muajit gusht në fshatin Lladrovc të Malishevës ishte gjetur pa shenja jete burri me inicialet S. B. 57-vjeçar. Policia kishte konstatuar ...
Pasi merr peng fëmijën, qëllon 7 policë duke vrarë shefin

Pasi merr peng fëmijën, qëllon 7 policë duke vrarë shefin

Shtatë oficerë të zbatimit të ligjit në SHBA janë qëlluar, një prej tyre me vdekje, në një incident në Karolinën e Jugut, thonë zyrtarët për BBC. ...
Vret fqinjin për muzikën e lartë në makinë

Vret fqinjin për muzikën e lartë në makinë

Një burrë nga Rusia ndërmori veprime ekstreme pasi iu prish gjumi gjatë natës. Ai u zgjua nga gruaja, pasi një fqinj kishte ngritur muzikën n ...
30-vjeçari nga Podujeva gjendet pa shenja jete në shtëpi

30-vjeçari nga Podujeva gjendet pa shenja jete në shtëpi

Mbrëmë në fshatin Gllamnik të Podujevës, një burrë rreth moshës 30 vjeç i ka dhënë fund jetës me litar. Familjarët e kanë gjetur viktimën të varur në ...
Një i vdekur e katër të lënduar në një aksident në Gjakovë

Një i vdekur e katër të lënduar në një aksident në Gjakovë

Një person ka vdekur dhe katër të tjerë janë lënduar në një aksident që ka ndodhur rreth orës 01:50 të ditës së sotme në fshatin Bec të Gjakovës. ...
41 vjeçari nga Gjilani abuzoi seksualisht me të miturën dhe dy vajzat e tij

41 vjeçari nga Gjilani abuzoi seksualisht me të miturën dhe dy vajzat e tij

Një 41 vjeçar nga Gjilani është vënë në prangat e hetuesisë kosovare. I njëjti dyshohet se abuzoi seksualisht me një vajzë nën moshën 16-vjecare. Në k ...
Vdes një katërvjeçare në Mitrovicë, shoqja e saj lëndohet rëndë

Vdes një katërvjeçare në Mitrovicë, shoqja e saj lëndohet rëndë

Para pak minutash në fshatin Zhabar të Mitrovicës ka ndodhur një ngjarje tragjike. Dyert e oborrit të një shtëpie i kanë zënë dy vajza të mitura rreth ...
Vdes Bahri Çela, dirigjenti i parë i Kosovës

Vdes Bahri Çela, dirigjenti i parë i Kosovës

Bahri Çela ka vdekur në moshën 77 vjeçare, konsiderohet dirigjenti i parë kosovar​, njëherit edhe njëri nga themeluesit e Filharmonisë së Kosovës. ...
Rrokulliset traktori, vdes 40 vjeçari nga Podujeva

Rrokulliset traktori, vdes 40 vjeçari nga Podujeva

Një person rreth 40 vjeçar ka vdekur sot rreth orës 11:00 në fshatin Sylejvicë të Podujevës, pasiqë i njëjti është rrokullisur me traktor. Lajm ...
Që nga e enjtja asnjë informatë për zhdukjen e 22 vjeçares nga Skenderaj

Që nga e enjtja asnjë informatë për zhdukjen e 22 vjeçares nga Skenderaj

Arbnora Dobra, 22 vjeçare, nga qyteti i Skenderajt, rezulton e zhdukur që nga mëngjesi i ditës së enjte. Arbnora ishte nisur për një intervistë ...
1 42 43 44 45 46 50 440 / 495 POSTS