Category: KRONIKA E ZEZË

1 41 42 43 44 45 50 430 / 495 POSTS
Zhduket një 23-vjeçar nga Mitrovica, familja nuk ka gjurmë nga ai qe 24 ditë

Zhduket një 23-vjeçar nga Mitrovica, familja nuk ka gjurmë nga ai qe 24 ditë

23-vjeçari, sipas familjarëve nuk ka pasur problem me askënd dhe nuk kanë ndonjë pistë dyshimi. Ata kanë kontaktuar të gjithë personat që Azemi është ...
Vdes një çiklist 27 vjeç në Pejë

Vdes një çiklist 27 vjeç në Pejë

Mbrëmë rreth orës 22:40 ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture dhe një çiklisti, ku ky i fundit edhe ka ndërruar jetë. Policia ...
Përmbytjet në Francë, mbi 10 numri i viktimave

Përmbytjet në Francë, mbi 10 numri i viktimave

Të paktën 10 veta vdiqën në Francën jugperëndimore të hënën, kur u regjistruan përmbytjet më të mëdha të shekullit, me lumenjtë që dolën nga shtrati d ...
Gjendet i varur në litar një person në Krushë të Madhe

Gjendet i varur në litar një person në Krushë të Madhe

Një person është gjetur i varur në litar sot në Krushë të Madhe të Rahovecit. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Gjakov ...
Një i vdekur në Gjakovë, shkaktar shpërthimi i një mjeti të dyshimtë

Një i vdekur në Gjakovë, shkaktar shpërthimi i një mjeti të dyshimtë

Mëngjesin e sotëm ka humbur jetën një person i gjinisë mashkullore për shkak të një shpërthimi që ka ndodhur në fshatin Smolicë të komunës së Gjakovës ...
Një 78 vjeçare vdes në aksident trafiku në Gjakovë

Një 78 vjeçare vdes në aksident trafiku në Gjakovë

Një 78 vjeçare ka vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur në Ponoshec të Gjakovës, derisa dy të tjerë kanë pësuar lëndime trupore. Lajmin ...
Aksident me fatalitet në fshatin Gurakoc, vdes një 17 vjeçar

Aksident me fatalitet në fshatin Gurakoc, vdes një 17 vjeçar

Një 17 vjeçar ka humbur jetën asi që është goditur nga një veturë e tipit “Passat” në fshatin Gurakoc të Istogut. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:20. ...
Gjendet i vdekur një gjashtëvjeçar në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë

Gjendet i vdekur një gjashtëvjeçar në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë

Një nxënës i klasës së parë është gjetur i vdekur në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë. 6-vjeçari, F.J., ka vdekur në rrethana misterioze në ...
Ngjarje e rëndë në Gjakovë, djali gjen babain e vdekur në pusetë

Ngjarje e rëndë në Gjakovë, djali gjen babain e vdekur në pusetë

Një vdekje aksidentale ka ndodhur mbrëmë në Gjakovë. Sipas Policisë një person ka raportuar se në oborr të shtëpisë së tij, në një shakt ka gjetur bab ...
Tragjike: Autobusi e shkelë për vdekje 11 vjeçarin në Mitrovicë

Tragjike: Autobusi e shkelë për vdekje 11 vjeçarin në Mitrovicë

Një fëmijë i moshës 11-vjeçar ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë ...
1 41 42 43 44 45 50 430 / 495 POSTS