Category: KRONIKA E ZEZË

1 40 41 42 43 44 50 420 / 498 POSTS
Aksident masiv, përplasen 31 automjete, humbin jetë dhjetëra persona

Aksident masiv, përplasen 31 automjete, humbin jetë dhjetëra persona

Të paktën 15 persona u vrarë dhe 44 të tjerë kanë mbetur të plagosur pas përplasjes së 31 automjeteve në një autostradë në veriperëndim të Provincës G ...
U mblodhën për të festuar në shtëpi, 9 anëtarë të familjes humbin jetën

U mblodhën për të festuar në shtëpi, 9 anëtarë të familjes humbin jetën

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në një lagje në Palermo. Nëntë persona, duke përfshirë gra dhe fëmijë kanë gjetur vdekjen, si pasojë e moti ...
Vdes 19 vjeçari kosovar që vuante nga leukemia

Vdes 19 vjeçari kosovar që vuante nga leukemia

Ka ndërruar jetë Valmir Limani, djali 19 vjeçar nga Vitia, i cili vuante nga leukemia. Ai nuk ka mundur ta përballojë sëmundjen dhe ka vdekur d ...
Vdiq 23 vjeçarja që u godit nga makina javë më parë te rruga Rruga B

Vdiq 23 vjeçarja që u godit nga makina javë më parë te rruga Rruga B

Ka vdekur e aksidentuara e dytë në Rrugën B në Prishtinë në fund të muajit të kaluar. E ndjera ishte aksidentuar në Prishtinë në aksidentin ku kishte ...
Rrëzohet helikopteri, 2 të vdekur e 1 i plagosur në Florida

Rrëzohet helikopteri, 2 të vdekur e 1 i plagosur në Florida

Të paktën dy persona raportohet se kanë vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e rrëzimit të një helikopteri në një park në Florida. ...
Vdes një person në vendin e punës në Prizren, bie në kontakt me rrymën

Vdes një person në vendin e punës në Prizren, bie në kontakt me rrymën

Një person ka ndërruar jetë derisa ishte duke punuar në rrjetin elektrik në vendin e punës në Prizren. Policia njofton se një person ka ndërruar ...
Tragjike në Fier, 4 vjeçari mbytet në pusin e shtëpisë

Tragjike në Fier, 4 vjeçari mbytet në pusin e shtëpisë

Një fëmijë 4 vjeç është mbytur në pusin e shtëpisë. Ngjarja tragjike ndodhi në fshatin Ruzhdie të Fierit. Policia njofton se rreth orës 10:20, ...
Rrëzohet në det aeroplani me 188 pasagjerë

Rrëzohet në det aeroplani me 188 pasagjerë

Një avion i kompanisë indoneziane të fluturimeve, “Lion Air” është rrëzuar në det së bashku me 188 persona në bord, pasi është nisur nga kryeqyteti ...
Në 24 orët e fundit, tri raste të dhunës në familje

Në 24 orët e fundit, tri raste të dhunës në familje

Rastet e dhunës në familje në Kosovë nuk kanë të ndalur. Vetëm në 24 orët e fundit, janë raportuar tri raste në vend.Kështu ka bërë të ditur Policia e ...
Dhjetëra të vrarë në sinagogën e Pensilvanisë

Dhjetëra të vrarë në sinagogën e Pensilvanisë

Ka arritur në tetë persona numri i të vrarëve në Pitsburg të Pensilvanisë, të cilët janë qëlluar në një sinagogë nga i dyshuari i identifikuar si Robe ...
1 40 41 42 43 44 50 420 / 498 POSTS