Category: KRONIKA E ZEZË

1 39 40 41 42 43 50 410 / 495 POSTS
Goditet me veturë një 16-vjeçare në Prishtinë

Goditet me veturë një 16-vjeçare në Prishtinë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë, ku nga një automjet është goditur një vajzë. Aksidenti ka ndodhur tek sema ...
Ndërroi jetë në moshë të re ish-ushtari i UÇK-së

Ndërroi jetë në moshë të re ish-ushtari i UÇK-së

Ndërroi jetë Profesori dhe veterani i UÇK-së Burhan Kalisit Njoftimi nga familjarët: Ju njoftojë se ka ndrruar Jetë Prof. Burhan Kalisi , dj ...
“Rruga për në ferr”, fotografitë shokuese nga zjarri i tmerrshëm në Kaliforni

“Rruga për në ferr”, fotografitë shokuese nga zjarri i tmerrshëm në Kaliforni

Vazhdon lufta me flakët në Kaliforni ku deri më tani numri i viktimave ka shkruar në 42 ndërsa me qindra të tjerë kanë mbetur të lënduar. Zjarr ...
Arti në zi, ndërron jetë ky personazh i njohur shqiptar

Arti në zi, ndërron jetë ky personazh i njohur shqiptar

Ka ndërruar jetë artisti i njohur shqiptar, Paulin Shtjefni. Artisti i njohur Paulin Shtjefni ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme, shkruan lajm ...
Digjet kulmi i shkollës në Koliq, s’ka asnjë nxënës të lënduar

Digjet kulmi i shkollës në Koliq, s’ka asnjë nxënës të lënduar

Nxënësit që ndjekin mësimet në shkollën e Koliqit të Prishtinës, do të mund të mbeteshin pa shkollë. Gjithë kjo ngase kulmi i shkollës në të cilën mës ...
​Biznesmeni: E vrava dhe ia masakrova organet gjenitale yllit të futbollit sepse ma dhunoi gruan

​Biznesmeni: E vrava dhe ia masakrova organet gjenitale yllit të futbollit sepse ma dhunoi gruan

Biznesmeni i cili akuzohet se e ka vrarë futbollistin brazilian, Daniel Correa Freitas, ka thënë se ai e ka bërë këtë gjë pasi që e kishte zënë mesfus ...
Ndërron jetë muzikanti i njohur

Ndërron jetë muzikanti i njohur

Trumpeteri Roy Hargrove, një muzikant i pangopur i cili dha tingujt e xhazit nëpër një gamë të gjerë stilesh dhe fitoi dy Grammys, ka vdekur në moshën ...
Aksident masiv, përplasen 31 automjete, humbin jetë dhjetëra persona

Aksident masiv, përplasen 31 automjete, humbin jetë dhjetëra persona

Të paktën 15 persona u vrarë dhe 44 të tjerë kanë mbetur të plagosur pas përplasjes së 31 automjeteve në një autostradë në veriperëndim të Provincës G ...
U mblodhën për të festuar në shtëpi, 9 anëtarë të familjes humbin jetën

U mblodhën për të festuar në shtëpi, 9 anëtarë të familjes humbin jetën

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në një lagje në Palermo. Nëntë persona, duke përfshirë gra dhe fëmijë kanë gjetur vdekjen, si pasojë e moti ...
Vdes 19 vjeçari kosovar që vuante nga leukemia

Vdes 19 vjeçari kosovar që vuante nga leukemia

Ka ndërruar jetë Valmir Limani, djali 19 vjeçar nga Vitia, i cili vuante nga leukemia. Ai nuk ka mundur ta përballojë sëmundjen dhe ka vdekur d ...
1 39 40 41 42 43 50 410 / 495 POSTS