Category: KRONIKA E ZEZË

1 33 34 35 36 37 49 350 / 485 POSTS
Acari përfshinë Evropën, 13 persona të vdekur

Acari përfshinë Evropën, 13 persona të vdekur

Vala e të ftohtit që ka përfshirë Evropën ka shkaktuar vdekjen e 13 njerëzve shumica e tyre të zënë nga orteqet në zonat malore. Qindra njerëz janë b ...
I mituri ther rëndë me thikë një person në Ferizaj

I mituri ther rëndë me thikë një person në Ferizaj

Mbrëmë në fshatin Zaskok të Ferizajt, një i mitur ka ther me thikë një person. Në ora 22:30 në fshatin Zaskok të Ferizajt një i mitur ka ther me thik ...
Gjendet pa shenja jete një person në Ferizaj

Gjendet pa shenja jete një person në Ferizaj

Një person është gjetur pa shenja jete dje në fshatin Varosh të Ferizajt. Vdekjen e tij e ka konfirmuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. “Vikt ...
Shkon në tetë numri i të vdekurve nga aksidenti i trenit në Danimarkë

Shkon në tetë numri i të vdekurve nga aksidenti i trenit në Danimarkë

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur në aksidentin e trenit të së mërkurës në një urë që lidh dy ishujt kryesore të Danimarkës. Policia tha ...
Vdes edhe një polic nga Istogu

Vdes edhe një polic nga Istogu

Polici kufitar, Skënder Gorqaj ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme. Mësohet se shkak i vdekjes së tij ka qenë sulmi në zemër. Ndryshe, Gorqaj i ...
Rritet numri i të vdekurve në Filipine nga rrëshqitjet e dheut

Rritet numri i të vdekurve në Filipine nga rrëshqitjet e dheut

85 persona raportohen se kanë vdekur nga rrëshqitjet e dheut dhe përmbytjet e mëdha në Filipinet qendrore, po ashtu nga zyrtarët e atjeshëm deklarohet ...
Ish-luftëtari i UÇK-së varroset sot në Gllogjan

Ish-luftëtari i UÇK-së varroset sot në Gllogjan

Avni Hyseni sot varroset në Gllogjan. Hyseni kishte disa ditë që po qëndronte i shtrirë në QKUK për shkak të gjendjes së rëndë, të cilës nuk arriti t ...
Shpërthimi në qytetin rus, të paktën 7 të vdekur dhe mbi 40 nën rrënoja

Shpërthimi në qytetin rus, të paktën 7 të vdekur dhe mbi 40 nën rrënoja

Të paktën 7 persona janë konfirmuar si të vdekur nga tragjedia që preku qytetin rus të Magnitogorskut, rreth 1700 kilometra në lindje të Moskës, ku si ...
Prishtinë, një femër gjendet pa shenja jete në shtëpinë e saj

Prishtinë, një femër gjendet pa shenja jete në shtëpinë e saj

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është raportuar për një vdekje të dyshimtë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në shtëpinë e saj pa shenja jet ...
Kamioni godet këmbësorët që festonin Vitin e Ri në Tokio

Kamioni godet këmbësorët që festonin Vitin e Ri në Tokio

Një kamion i vogël goditi disa këmbësorë që po festonin Vitin e Ri në një nga rrugët më të famshme të Tokios. Shoferi i automjetit u largua nga vendi ...
1 33 34 35 36 37 49 350 / 485 POSTS