Category: KRONIKA E ZEZË

1 32 33 34 35 36 53 340 / 525 POSTS
Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë. Në këtë aksident ka presuar një këmbësor pasi është goditur nga v ...
Orteku zë poshtë mbi 10 persona në një vendpushim në Crans-Montana

Orteku zë poshtë mbi 10 persona në një vendpushim në Crans-Montana

Disa skiatorë janë zënë poshtë nga një ortek në shpatet e vendpushimit zviceran të Crans-Montanas, tha policia e shtetit helvet të martën, në një komu ...
Therje me thikë në Prizren

Therje me thikë në Prizren

Të hënën një person është therur me thikë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga i dyshuari. I njëjti është ...
Theret me thikë një person në Gjakovë

Theret me thikë një person në Gjakovë

Policia ka arrestuar një të dyshuar, pasi ka sulmuar me thikë një person në Gjakovë. Viktima është hospitalizuar dhe gjendja e tij është stabile, nga ...
Humb jetën një fëmijë në Suharekë, policia e cilëson si vdekje të dyshimtë

Humb jetën një fëmijë në Suharekë, policia e cilëson si vdekje të dyshimtë

Dje në Suharekë ka humbur jetën një fëmijë, trupi i tij është dërguar për obduksion. Ndërsa, rasti po hetohet nga policia si vdekje e dyshimtë. “N ...
Vdes gazetari i njohur kosovar

Vdes gazetari i njohur kosovar

Ka vdekur mbrëmë gazetari i njohur i RTK-së, Hivzi Krasniqi. Varrimi i Hivzi Krasniqit do të bëhet sot në vendlindjen e tij në Pejë. Mbrëmë pas me ...
Sot i jepet lamtumira e fundit sulmuesit Emiliano Sala

Sot i jepet lamtumira e fundit sulmuesit Emiliano Sala

Sot i jepet lamtumira e fundit sulmuesit Emiliano Sala, i cili gjeti vdekjen derisa po udhëtonte drejt Cardiffit për të përmbushur ëndrrën e tij për t ...
Kërkohet gjak i të gjitha grupeve për të lënduarit nga aksidenti në Maqedoni

Kërkohet gjak i të gjitha grupeve për të lënduarit nga aksidenti në Maqedoni

Si pasojë e aksidentit 15 persona mbetën të vdekur dhe disa të tjerë ende janë në gjendje kritike. Nga spitali ”8 Shtatori” në Shkup është bërë e dit ...
Ky është djali i deputetit që humbi jetën në aksidentin e mbrëmshëm Shkup-Tetovë

Ky është djali i deputetit që humbi jetën në aksidentin e mbrëmshëm Shkup-Tetovë

Edhe nga LSDM-ja konfirmuan se 25-vjeçari Jovica Trpevski, biri i deputetit nga kjo parti, Blagojce Trpevski ka humbur jetën gjatë rrokullisjes së aut ...
Numri i viktimave nga aksidenti në Maqedoni shkon në 15

Numri i viktimave nga aksidenti në Maqedoni shkon në 15

Qeveria e Maqedonisë në mbledhjen e mbrëmshme të jashtëzakonshme ka sjellë vendim që 14 dhe 15 shkurti të shpallen ditë zie. Një person raportohet se ...
1 32 33 34 35 36 53 340 / 525 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19