Category: KRONIKA E ZEZË

1 2 3 4 5 48 30 / 476 POSTS
Aksident ndërmjet një veture dhe një autobusi në Prishtinë, vdes një 27-vjeçar

Aksident ndërmjet një veture dhe një autobusi në Prishtinë, vdes një 27-vjeçar

Policia e Kosovës njofton se dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën nj ...
Pejë: 68-vjeçari vdes, u gjet i shtrirë afër një qendre të votimit

Pejë: 68-vjeçari vdes, u gjet i shtrirë afër një qendre të votimit

Një person është gjetur i shtrirë jashtë qendrës së votimit në shkollën Fillore “Xhamil Kada” të Pejës. Ai është dërguar në spital nga ekipet emergjen ...
Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në magjistralen Lipjan – Shtime ku humbi jetën një person

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në magjistralen Lipjan – Shtime ku humbi jetën një person

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Lipjan – Shtime ku si pasojë e kësaj një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë ...
Çka po ndodh? Pesë persona të vdekur brenda 13 orëve të fundit

Çka po ndodh? Pesë persona të vdekur brenda 13 orëve të fundit

Tri aksidente fatale kanë ndodhur brenda 23 orëve të fundit në Kosovë, ku si pasojë e tyre pesë persona kanë humbur jetën ndërkaq tetë të tjerë kanë m ...
Pamje të tmerrshme nga aksidenti në rrugën Ferizaj-Gjilan, ku mbetën të vdekur dy persona

Pamje të tmerrshme nga aksidenti në rrugën Ferizaj-Gjilan, ku mbetën të vdekur dy persona

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Ferizaj, saktësisht në fshatin Budrigë. Ballkani.info ka siguruar fotografi nga ...
Vendi ku vdesin 5000 të burgosur çdo vit

Vendi ku vdesin 5000 të burgosur çdo vit

Një në çdo pesë të dënuar në burgun kombëtar të ishujve Filipines humbin jetën çdo vit, sipas zyrtarëve të burgut. Përveç kësaj, zyrtarët e burgut ...
Belaja në Bavari – Cilat ishin mosmarrëveshjet e familjeve nga Kosova që çuan në vrasje

Belaja në Bavari – Cilat ishin mosmarrëveshjet e familjeve nga Kosova që çuan në vrasje

Të mërkurën pasdite një ngjarje e rëndë tronditi Gjermaninë. Protagonistët nga Kosova, pas një mosmarrëveshje që kishin pasur mes vete shkaku i biznes ...
Tragjedia në Bavari, ky është i dyshuari për vrasjen e Fatos Lumit nga Suhareka

Tragjedia në Bavari, ky është i dyshuari për vrasjen e Fatos Lumit nga Suhareka

Fatos Lumi ka vdekur dhe Haki Lumi vëllai i tij nga Suhareka ka mbetur i plagosur rëndë. Siç shkruan gazeta gjermane “Bild” Fatos Lumi dyshohet se ësh ...
Ngjarja tragjike në Gjermani: Vdes edhe personi i dytë nga Suhareka

Ngjarja tragjike në Gjermani: Vdes edhe personi i dytë nga Suhareka

Ka vdekur edhe kosovari i dytë, Haki Lumi, i cili u plagos dje në mesditë në shtetin gjerman. Dje, ndërkaq, pas plagëve të marra në vend të ngjarjes v ...
Prokuroria jep detaje për vdekjen e 22-vjeçares në QKUK, mori plagë nga arma

Prokuroria jep detaje për vdekjen e 22-vjeçares në QKUK, mori plagë nga arma

Mbrëmë një femër ka ndërruar jetë në QKUK. Dyshohet se kishte marrë plagë nga arma e zjarrit Policia e Kosovës ka nisur hetim për t’i sqaruar rreth ...
1 2 3 4 5 48 30 / 476 POSTS