Category: KRONIKA E ZEZË

1 2 3 4 38 20 / 375 POSTS
Londra kthehet në arenë vrasjesh, gjashtë të vdekur brenda 48 orëve

Londra kthehet në arenë vrasjesh, gjashtë të vdekur brenda 48 orëve

Gjashtë persona u vranë në Britani gjatë ditëve të fundit në fundjavën e dhunës. Katër vetë vdiqën në Londër, duke përfshirë një grua shtatzënë 26- ...
Aksident i rëndë në Mushtisht të Suharekës, lëndohen nëntë persona

Aksident i rëndë në Mushtisht të Suharekës, lëndohen nëntë persona

Nëntë persona kanë pësuar lëndime trupore nga aksidenti i djeshëm në Mushtisht të Suharekës, në mesine tyre katër femra. Aksidenti ka ndodhur mes d ...
Mësohet se sa njerëz vdiqën vjet në Kosovë

Mësohet se sa njerëz vdiqën vjet në Kosovë

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar ditë më parë statistikat e vdekjeve në Kosovë gjatë vitit të kaluar. Sipas ASK, nga vdekjet e rapor ...
Dy të rinjtë dyshohet se vdiqën derisa provuan ta kalojnë hapësirën 3 metërshe që ndan autostradën

Dy të rinjtë dyshohet se vdiqën derisa provuan ta kalojnë hapësirën 3 metërshe që ndan autostradën

Arianit Bytyqi dhe Gentrit Gallopeni janë dy të rinjtë që humbën jetën në autostradën “Ibrahim Rugova”, në orët e para të mëngjesit. Ata dyshohet se v ...
Argëtimi në park kthehet në tragjedi, video tronditëse

Argëtimi në park kthehet në tragjedi, video tronditëse

Një ditë argëtimi në park për disa të rinj është kthyer në një tragjedi. Kjo pasi lavjerrësi ku ata kishin hipur për tu argëtuar thyhet në mes dhe ...
Fotoja që shokoi dje botën: Fjalët prekëse të gruas që e humbi djalit dhe mbesën

Fotoja që shokoi dje botën: Fjalët prekëse të gruas që e humbi djalit dhe mbesën

Nëna e emigrantit që humbi jetën bashkë me të bijën në ujërat e Rio Grande është shprehur se kur sheh foton ngushëllohet paksa. Fotoja e Óscar Albe ...
Theret me thikë një person në Korçë

Theret me thikë një person në Korçë

Një ngjarje e fundit ka ndodhur në Korçë, ku një person është plagosur me thikë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një konflikti të çastit. Një i ...
46-vjeçari që vdiq nga aksidenti në Zvicër ishte nga Deçani

46-vjeçari që vdiq nga aksidenti në Zvicër ishte nga Deçani

Një shtetas i Kosovës, banor në Kantonin St. Gallen, ka humbur jetën në një aksident trafiku. Albinfo.ch mëson se bëhet fjalë për një person 46 vje ...
Personi që vdiq në dalje të Prishtinës, menaxhonte edhe reperin më të famshëm në Gjermani

Personi që vdiq në dalje të Prishtinës, menaxhonte edhe reperin më të famshëm në Gjermani

Sefa Kaya ishte personi që mbeti i vdekur në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së, pas një vet-aksidenti. I njëjti ishte menaxher i këngëtar ...
Vdes në QKUK gruaja që u aksidentua në Vushtrri

Vdes në QKUK gruaja që u aksidentua në Vushtrri

Policia ka njoftuar se ka ndërruar jetë gruaja që ditë më parë ishte përfshirë në një aksident të rëndë trafiku në Vushtrri. Aksidenti kishte ndodh ...
1 2 3 4 38 20 / 375 POSTS