Category: KRONIKA E ZEZË

1 2 3 4 48 20 / 476 POSTS
Pamje pas rrëzimit të aeroplanit ku humbën jetën tre persona

Pamje pas rrëzimit të aeroplanit ku humbën jetën tre persona

Të paktën tre persona gjetën vdekjen kur një aeroplan i vogël u përplas në rrugë dhe u përfshi nga zjarri në Belo Horizonte, Brazil. Sipas mediave ...
Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur

Babai vdes duke e pritur djalin e zhdukur

Pesë ditë nga zhdukja e 23-vjeçarit nga Lipjani, nuk ka asnjë lajm. Familja në pritje të Shqipdonit goditet nga vdekja e babait të tij. Të dielën u ...
Shtypet nga mjeti që ngjesh asfaltin deri sa po punonte, ndërron jetë 18 vjeçari

Shtypet nga mjeti që ngjesh asfaltin deri sa po punonte, ndërron jetë 18 vjeçari

Një 18 vjeçar në Fier ka ndërruar jetë pasi është shtypur teksa po punonte në Bypassin e Fierit. Ai është goditur nga një 41-vjeçar i cili po përdo ...
Shkon në 23 numri i viktimave të tajfunit në Japoni

Shkon në 23 numri i viktimave të tajfunit në Japoni

Japonia ka dërguar mijëra ushtarë dhe punëtorë të ekipeve të shpëtimit për t’i shpëtuar banorët e bllokuar nga vërshimet e shkaktuara nga njëri nga ta ...
Sulm në Nju Jork, katër të vdekur e tre të plagosur

Sulm në Nju Jork, katër të vdekur e tre të plagosur

Policia e Nju Jorkut ka njoftuar se katër persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një sulm me armë që ka ndodhur në Brooklyn. Një zëdh ...
Tre persona të vdekur në aksidente brenda një dite

Tre persona të vdekur në aksidente brenda një dite

Tre persona kanë ndërruar jetë si pasojë e aksidenteve të trafikut, në tre aksidente të ndara, brenda 24 orëve të fundit. Pak kohë pas mesnatës ka ...
Tragjike në Han të Elezit: Aksidentohet një grua, vdes foshnja që ishte në veturë

Tragjike në Han të Elezit: Aksidentohet një grua, vdes foshnja që ishte në veturë

Një rast tragjik ka ndodhur dje në fshatin Gorancë të Hanit të Elezit. Shtetasja e Shqipërisë derisa ishte duke ngarë veturën e saj, ka humbur kont ...
Vrasja dhe djegia e Abedin Bytyqit, Gruaja dhe familjari shpallen fajtorë

Vrasja dhe djegia e Abedin Bytyqit, Gruaja dhe familjari shpallen fajtorë

Resmije Bytyqi është dënuar me 20 vite burgim nën akuzat se planifikoi dhe ndihmoi në vrasjen e bashkëshortit të saj Abedin Bytyqi. Suharekasi isht ...
Gjendet një person i vdekur në Prishtinë, policia po heton rastin

Gjendet një person i vdekur në Prishtinë, policia po heton rastin

Të mërkurën në Prishtinë është raportuar për një vdekje e cila është cilësuar e dyshimtë nga ana e policisë Rasti ka ndodhur mesnatën e së enjtes n ...
Pamje të frikshme nga aksidenti i djeshëm mes “Golf 2” dhe autobusit urban

Pamje të frikshme nga aksidenti i djeshëm mes “Golf 2” dhe autobusit urban

Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi 27 vjeçar, pasi një autobus urban u përplas me veturën e tij. Ky aksident n ...
1 2 3 4 48 20 / 476 POSTS