Category: KRONIKA E ZEZË

1 2 3 50 10 / 493 POSTS
Detaje të reja për vdekjen e 20-vjeçarit kosovar në Itali

Detaje të reja për vdekjen e 20-vjeçarit kosovar në Itali

Erion Morina, 20 vjeç, nga Kosova, u gjet i vdekur sot në Itali. Morina, që me prejardhje është nga fshati i Drenoc i Malishevës, dyshohet se u vra ...
I riu nga Kosova, i akuzuar për vrasje, gjendet i vdekur në një burg të Britanisë

I riu nga Kosova, i akuzuar për vrasje, gjendet i vdekur në një burg të Britanisë

Një shqiptar nga Kosova është gjendur i vdekur në një burg në Belmarsh të Britanisë. Liridon Saliuka, 29 vjeçar, për më shumë se 20 vite jetonte me ...
Tragjedi në Itali: Familja kosovare kaplohet nga flakët, u vdes vajza 7-vjeçare

Tragjedi në Itali: Familja kosovare kaplohet nga flakët, u vdes vajza 7-vjeçare

Mamaja arrin të largohet nga shtëpia dhe të shpëtojë vetëm një nga dy fëmijët, atë 5-vjeçar ndërsa tjetri 7-vjeçar, humbi jetën mes flakëve. Kjo is ...
Tragjike: Vdes 27-vjeçarja shtatëzënë në Gjilan, mjekët ia shpëtojnë foshnjën

Tragjike: Vdes 27-vjeçarja shtatëzënë në Gjilan, mjekët ia shpëtojnë foshnjën

Në orët e para të mbrëmjes së sotme një 27-vjecare shtatzënë ka ndërruar jetë në spitalin e Gjilanit. Ajo ishte dërguar në spital thuajse pa shenja je ...
Një person gjendet i vdekur në Mitrovicë

Një person gjendet i vdekur në Mitrovicë

Një person është gjetur i vdekur në Mitrovicë, të shtunën. Rasti është duke u hetuar si vdekje e dyshimtë, ka bërë të ditur Policia. Bëhet fjalë pë ...
Këtë vit 11 persona vdiqën në vend të punës

Këtë vit 11 persona vdiqën në vend të punës

Sektori i energjisë elektrike më i goditur për mungesë të sigurisë Brenda vitit 2018 kanë humbur jetën 11 persona në vendin e punës, ndërsa në viti ...
Dy fëmijë të vegjël nga Kosova mbyten në një lumë në Francë

Dy fëmijë të vegjël nga Kosova mbyten në një lumë në Francë

Dy fëmijë kosovarë, vëlla e motër, kanë humbur jetën pasi kanë rënë në një lumë në komunën Montbrison, Loire të Francës. Fëmijët, të lindur më 2014 ...
Vdekja e 25-vjeçares shtatzënë, shefja e repartit: Më detyruan të dëshmoj se ishte urgjencë

Vdekja e 25-vjeçares shtatzënë, shefja e repartit: Më detyruan të dëshmoj se ishte urgjencë

Denoncohen veprimet e mjekëve të Elbasanit, gabimi i të cilëve shkaktoi vdekjen e 25-vjeçares shtatzënë Rexhina Debrova. Për herë të parë, me zë dh ...
Një fëmijë i vdekur e disa persona të lënduar nga tërmeti në Filipine

Një fëmijë i vdekur e disa persona të lënduar nga tërmeti në Filipine

Zyrtarët filipinas njoftuan se një fëmijë ka vdekur, disa persona janë lënduar dhe shumë ndërtesa janë dëmtuar nga tërmeti prej 6.8 ballësh që e godit ...
Vdes babai i Unikkatilit

Vdes babai i Unikkatilit

Këngëtari Viktor Paloka, ndryshe i njohur në skenë me emrin “Unikkatil”, ka postuar një fotografi ku tregon se babai i tij ka vdekur këtë të enjte. ...
1 2 3 50 10 / 493 POSTS