Category: ARGËTIM

1 4 5 6 7 8 51 60 / 507 POSTS
Ky person zëvendësoi gomën e veturës me 200 kabllo të mbushësve të ‘iPhone’

Ky person zëvendësoi gomën e veturës me 200 kabllo të mbushësve të ‘iPhone’

Një person ka menduar që të zëvendësojë gomën e veturës me 200 kabllo të mbushësve të destinuar për smartfonët ‘iPhone’. Në videon e ...
Piloti u kërkon udhëtarëve para për karburant të aeroplanit

Piloti u kërkon udhëtarëve para për karburant të aeroplanit

Në aeroportin Kartaxha të Tunizisë ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Një avion me pasagjerë i agjencisë së fluturimeve “Iraqi Airways” u furnizua ...
Pamje kur policia ruse dështon në ndjekjen e të dyshuarve- aksidentohet dhe vazhdojnë në këmbë

Pamje kur policia ruse dështon në ndjekjen e të dyshuarve- aksidentohet dhe vazhdojnë në këmbë

Ky është momenti qesharak kur një ndalje e zakonshme trafiku në Shën Petersburg shkoi tërësisht gabim. Oficerët policorë u munduan që të ndalojnë n ...
Prokurori i Gjilanit blen viagra online, kërkon t’i dërgohet në zyre

Prokurori i Gjilanit blen viagra online, kërkon t’i dërgohet në zyre

Faqet online, për shitjen e produkteve të ndryshme janë bërë ‘pre’, e personave publik dhe atyre që bartin poste të larta në institucione publike. ...
Futet në stacion të policisë me thikë të gjatë dhe kërkon të e qëllojnë- shikoni çfarë bën policia

Futet në stacion të policisë me thikë të gjatë dhe kërkon të e qëllojnë- shikoni çfarë bën policia

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një stacion të policisë në Nju Jork. Një person është futur brenda stacionit me një thikë të gjatë duke kërkuar ...
Gruaja 103-vjeçare fiton sërish një garë vrapimi, arriti 100 m për 46 sekonda

Gruaja 103-vjeçare fiton sërish një garë vrapimi, arriti 100 m për 46 sekonda

Në moshën 103-vjeçare, Julia “Hurricane” Hawkins e ka përforcuar titullin e saj si gruaja më e vjetër për të konkurruar në një pistë vrapimi. Kjo, ...
Shqiptari arratiset në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

Shqiptari arratiset në mënyrë spektakolare nga burgu në Itali

Një shqiptar 23 vjeçar, i kapur duke vjedhur në një apartament, arriti të arratisej në mënyrë spektakolare nga dhoma e paraburgimit ne Itali, një ndër ...
Një grua gjuan me armë pasi që u shërbye me patate të ftohta

Një grua gjuan me armë pasi që u shërbye me patate të ftohta

Mendoni se çfarë do të kishte bërë nëse do i kishin thënë që makina e akulloreve nuk punon. Policia në Georgia, Shtete e Bashkuara të Amerikës, jan ...
Ngjashmëritë mes “Trumpit britanik” dhe atij amerikan

Ngjashmëritë mes “Trumpit britanik” dhe atij amerikan

Boris Johnson së fundmi është zgjedhur kryeministër i Britanisë së Madhe. Menjëherë pasi ai ka marrë këtë post, njerëzit kanë nisur të shpërndajnë ...
Anglia kaplohet nga moti i nxehtë: Një grua del e zhveshur në rrugë

Anglia kaplohet nga moti i nxehtë: Një grua del e zhveshur në rrugë

Bëhet e ditur se edhe në Angli, ashtu si në Francë, janë arritur temperatura rekorde. Një grua në Lindje të Londrës u incizua derisa po ecte rrugës ...
1 4 5 6 7 8 51 60 / 507 POSTS