Category: ARGËTIM

1 46 47 48 49 50 51 480 / 507 POSTS
Xhirimi i një vajze nga një bllok i ngjitur, por më shumë i interesuar në të… [Video18+]

Xhirimi i një vajze nga një bllok i ngjitur, por më shumë i interesuar në të… [Video18+]

Një vajzë ishte filmuar nga një djalë në bllokun fqinjë dhe postoi videon e nxehtë në kanalin e tij në YouTube, shkruan Gazeta Lajm Edhe më shumë s ...
Një kabinë misterioze në pyll, ajo se çka do shihni brenda do t’iu lë pa fjalë

Një kabinë misterioze në pyll, ajo se çka do shihni brenda do t’iu lë pa fjalë

Në pyjet e Kalifornisë disa të rinj e kanë parë një kabinë misterioze, që kurrë më herët nuk e kishin parë! Marka Andre ishte duke u shëtitur në py ...
Qesharake, mendoi se u lidh live me ambasadën, gazetarja bëhet hit në internet

Qesharake, mendoi se u lidh live me ambasadën, gazetarja bëhet hit në internet

Gazetarja e Report Tv, u lidh live me përfaqësues të Ambasadës së Shqipërisë në Greqi – të paktën kështu mendoi ajo – për të folur rreth viktimave pas ...
Rriten mundësitë për jetë në Mars, zbulohet sasi e madhe e ujit

Rriten mundësitë për jetë në Mars, zbulohet sasi e madhe e ujit

Shkencëtarët kanë zbuluar një hapësirë 19 kilometërshe përplot ujë nën një shtresë të akullt në polin jugor të planetit Mars. Astronautët kanë gj ...
Fenomen misterioz, kur qielli në një pjesë të Rusisë u errësua në mes të ditës për tri orë

Fenomen misterioz, kur qielli në një pjesë të Rusisë u errësua në mes të ditës për tri orë

Zyrtarët nuk po kanë përgjigje, se çfarë e errësoi qiellin në mes të ditës, në tërë regjionin Yakutia të Rusisë. Ka pretendime se mund të jetë sh ...
Korriku më i ftohtë ndër vite… Çfarë do të ndodhë me Tokën e Diellin gjatë supereklipsit të hënës së përgjakur

Korriku më i ftohtë ndër vite… Çfarë do të ndodhë me Tokën e Diellin gjatë supereklipsit të hënës së përgjakur

Ngjarjet dhe fenomenet astrologjike të këtij viti kanë qenë nga më spektakolaret. Duke filluar me dy super hënat blu të muajit janar, lëvizje planetës ...
Mbyllet plazhi nudo, sepse “zogjtë u tmerruan nga aktet seksuale”

Mbyllet plazhi nudo, sepse “zogjtë u tmerruan nga aktet seksuale”

Federata belge e Natyrizmit ka mbrojtur një vendim të Agjensisë Mbrojtëse të Kafshëve të Egra, që çoi në bllokimin e një plazhi nudo në vend, me arsye ...
10 hapat si të mësosh të kontrollosh xhelozinë

10 hapat si të mësosh të kontrollosh xhelozinë

Do të doja të isha një individ më i mirë dhe të ju thoja që nuk jam aspak xheloze. Që për mua njerëzit që nuk janë xheloz kanë privilegje. Janë q ...
Kështu duken burgjet rreth e rrotull botës

Kështu duken burgjet rreth e rrotull botës

Gjithnjë e më shumë njerëz janë prapa hekurave. Mendohet se mbi 10 milionë persona janë duke u mbajtur në institucionet penale në mbarë botën, ose si ...
Doni të humbisni peshë shpejt? Dietologët sugjerojnë vetëm këto ushqime!

Doni të humbisni peshë shpejt? Dietologët sugjerojnë vetëm këto ushqime!

Një dietë e ekuilibruar është komponenti kryesor i një jetese të shëndetshme. A është e mundur të shijoni ushqimin dhe të mos shtoni në peshë? Me ...
1 46 47 48 49 50 51 480 / 507 POSTS