Category: ARGËTIM

1 40 41 42 43 44 51 420 / 505 POSTS
Kjo i ndodhi njeriut më të fortë në botë kur vizitoi Dubain

Kjo i ndodhi njeriut më të fortë në botë kur vizitoi Dubain

Kur njeriu më i fortë në botë vizitoi Dubain përrallor, u sigurua që të merrte vëmendjen e mjaftueshme. Ai hipi në një lamborghini dhe vizito ...
Momenti kur xhenazja iu bie nga dora njerëzve që po e bartnin atë

Momenti kur xhenazja iu bie nga dora njerëzve që po e bartnin atë

Ky është momenti tronditës kur trupi i vdekur i një personi iu bie nga dora njerëzve që po e bartnin atë, gjatë një varrimi. Kufoma, që pushon ...
Në Çeçeni, krijohet polici speciale për dasma

Në Çeçeni, krijohet polici speciale për dasma

Lideri çeçen, Ramzan Kadyrov, dhe zyrtarët e tjerë, shpeshherë kanë folur për traditat e jashtme, për të cilat ata thonë se i shkatërrojnë traditat ...
Ndodh edhe kjo, hidhet nga qielli pa parashutë [Video]

Ndodh edhe kjo, hidhet nga qielli pa parashutë [Video]

Një i "çmendur" pas sporteve ekstreme vendos që edhe hudhjen nga një balonë me gaz e cila është mijra kilometra lartësi pa parashutë ta provoj, raport ...
MINIMAX sjell brendin Piazza Italia për femra dhe meshkuj

MINIMAX sjell brendin Piazza Italia për femra dhe meshkuj

Pas suksesit dhe interesimit të madh për brendin Piazza Italia Kids, MINIMAX po sjell brendin Piazza Italia për femra dhe meshkuj. Piazza Itali ...
Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca bëjnë paqe

Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca bëjnë paqe

Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca do të nisin sezonin e dytë të programeve përkatëse. Që prej fillimit të dy moderatorët kanë qenë në ‘konkurrencë ...
“Luftë” në dyqan, për një parukë!

“Luftë” në dyqan, për një parukë!

Në një dyqan mund të ndodhë diçka. Por, një rrahje e tillë masive e bërë për një parukë flokësh, vështirë se keni parë ndonjëherë. Ndiqeni ...
Sot PE votoi për liberalizim të vizave, por cilat janë aplikimet më qesharake për viza?

Sot PE votoi për liberalizim të vizave, por cilat janë aplikimet më qesharake për viza?

Parlamenti Evropian sot votoi pro liberalizimit të vizave për Kosovën. Dhe përderisa kanë mbetur edhe disa procedura për liberalizim, The Teleg ...
Të aftë apo me fat? Shikoni çfarë bëjnë këta shoferë veturash

Të aftë apo me fat? Shikoni çfarë bëjnë këta shoferë veturash

Një video e publikuar në Facebook tregon momente të ndryshme të situatave në të cilat u gjenden disa shoferë. Videoja, që ka më shumë se 20 mil ...
Performanca e pabesueshme e këtyre dyve la jurinë gojëhapur

Performanca e pabesueshme e këtyre dyve la jurinë gojëhapur

Kemi parë shumë performanca të jashtëzakonshme që janë bërë viral në rrjete sociale, por kjo nga America’s Got Talent është diçka e pabesueshme. ...
1 40 41 42 43 44 51 420 / 505 POSTS