Category: ARGËTIM

1 38 39 40 41 42 52 400 / 512 POSTS
Shenjat e Horoskopit që nuk janë ambicioze

Shenjat e Horoskopit që nuk janë ambicioze

Ambicia është karakteristikë që nuk e kanë të gjitha shenjat e horoskopit. Zbuloni se kush janë tre shenjat e horoskopit të cilave ju mungon motivi ...
E rrallë: Qytetari në Lipjan gjen shishen e Coca-Colës të viteve të 80-ta

E rrallë: Qytetari në Lipjan gjen shishen e Coca-Colës të viteve të 80-ta

Një qytetar i Lipjanit është habitur kur nga dheu që mori për ta rregulluar oborrin e shtëpisë së tij, doli një shishe e vjetër qelqi e pijes Coca-C ...
Filmat më të mirë që pritet të lansohen për 2019-trailer

Filmat më të mirë që pritet të lansohen për 2019-trailer

Për adhuruesit e filmave "Furios Trailer" ka krijuar dy  lista me filmat më të mirë që pritet të lansohen për vitin 2019/Lajm.net Godzilla King of ...
Ky vend në Zvicër është shpallur vendi më i bukur në botë

Ky vend në Zvicër është shpallur vendi më i bukur në botë

Vendi piktoresk në Alpet e Zvicrës Ascher dhe shtëpia bukolike me restorantin në të ka qenë gjithmonë një destinacion i bukur për turistët. Por ai ë ...
Bahtiri i bindur 100 për qind se Shakira do të perfomojë në Urën e Ibrit

Bahtiri i bindur 100 për qind se Shakira do të perfomojë në Urën e Ibrit

Edhe pse punimet për revitalizimin e urës mbi lumin Ibër në Mitrovicë kanë përfunduar, ende nuk dihet saktë se kur saktë do të bëhet përurimi i saj ...
Mësoni cilat shenja horoskopi e shijojnë seksin më shumë se të tjerat

Mësoni cilat shenja horoskopi e shijojnë seksin më shumë se të tjerat

Secila shenjë ka disa karakteristika të veta interesante të cilat e bëjnë tërheqëse, ndërsa aspektet e ndryshme astrologjike mund të ndikojnë në atë s ...
Ky është superjahti 265 milionë dollarë që bëhet i padukshëm

Ky është superjahti 265 milionë dollarë që bëhet i padukshëm

Imagjino! Ju udhëtoni në një superjaht ,ndërsa dukeni sikur jeni në ajër. Një superjaht 264 milionë dollarë që kthehet i padukshëm për çdo njeri për m ...
Anglezi që ua kalon të gjithë vushtrriasve, ai i pi 300 çaja në ditë

Anglezi që ua kalon të gjithë vushtrriasve, ai i pi 300 çaja në ditë

Çajërat përveç që rregullojnë gjumin, ndihmojnë të luftoni dhe urinë nervore. Por në Mbretërinë e Bashkuar, gjendet një njeri i cili ka pasion çajrat ...
A është kjo foto një provë që udhëtimi në kohë ekziston?

A është kjo foto një provë që udhëtimi në kohë ekziston?

Një foto e një burri në plazh, e shkrepur në vitin 1943, mund të jetë dëshmi se udhëtimi në kohë ekziston. Fotoja e realizuar në Towan Beach, ...
Këtu mund ta shikoni episodin më të ri të serialit “Çka ka Shpija” [Video]

Këtu mund ta shikoni episodin më të ri të serialit “Çka ka Shpija” [Video]

Gazeta Lajm ju sjellë epizodin më të ri të serialit vendorë Çka ka Shpija të cilin mund ta shikoni në linkun më poshtë: https://www.youtube.com/wat ...
1 38 39 40 41 42 52 400 / 512 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19