Category: ARGËTIM

1 2 3 4 5 6 47 40 / 465 POSTS
Personi ngjitet në banesën më të lartë në Londër pa litar sigurie

Personi ngjitet në banesën më të lartë në Londër pa litar sigurie

Një person është kapur duke ngjitur ndërtesën më të lartë në Londër ditën e sotme. Policia nxitoi për në rrokaqiellin 309-metërsh i l ...
52 vjeçarja pëson sulm në zemër pasi që e “tepron” gjatë festivalit të seksit

52 vjeçarja pëson sulm në zemër pasi që e “tepron” gjatë festivalit të seksit

Një grua që po merrte pjesë në festivalin më të madh të seksit në Europë që po mbahet në Uorchestershire, ka pësuar sulm në zemër si pasojë e “stërlod ...
“Kur erdhe? Sa do rrish?”/ Emigranti gjen zgjidhjen për pyetjet që e bezdisin

“Kur erdhe? Sa do rrish?”/ Emigranti gjen zgjidhjen për pyetjet që e bezdisin

Një nga pyetjet që më së shumti bëhen gjatë kohës kur emigrantët vijnë për pushimet e verës janë “Kur keni ardhur?” dhe “Sa do të rrini?”. Këto pye ...
Skulptura qesharake e Melania Trump në vendlindjen e saj

Skulptura qesharake e Melania Trump në vendlindjen e saj

Një skulpturë prej druri e zonjës së parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, është ndërtuar në vendlindjen e saj, Slloveni. Skulptur ...
Kjo video është parë mbi 1 miliard herë: Bebushi hero mbron gjyshen e vet nga policia

Kjo video është parë mbi 1 miliard herë: Bebushi hero mbron gjyshen e vet nga policia

Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy vite më parë dhe tani ka ma ...
Zgjohet në ambulancë, shikoni se si pacienti sulmon mjekët gabimisht

Zgjohet në ambulancë, shikoni se si pacienti sulmon mjekët gabimisht

Një video shokuese është lëshuar kur një pacientë ka sulmuar mjekët brenda një ambulance kur ata ishin duke i ndihmuar. 34 vjeçari Methju Fealey ka ...
Serbi që po i fiton milionat, 1 kg djathë të kësaj kafshe e shet për 1 mijë euro

Serbi që po i fiton milionat, 1 kg djathë të kësaj kafshe e shet për 1 mijë euro

I bardhë, i fortë dhe i pasur në aromë, djathi unik i gomarit, në Serbi, nuk është vetëm i shijshëm por edhe i mirë për shëndetin, thotë Slobodan Simi ...
E habitshme: Ky gazetar indonezian e ka emrin Tito Bosnia

E habitshme: Ky gazetar indonezian e ka emrin Tito Bosnia

Gazetari i CNBC-së ka tërhequr vëmendjen e përdoruesve të rrjeteve shoqërore nga Ballkani për arsyen e thjeshtë se quhet Tito Bosnia. Gjykuar sipas ...
Thyhet rekordi, ndërtohet topogani prej 1140 metra i gjatë

Thyhet rekordi, ndërtohet topogani prej 1140 metra i gjatë

Një topogan prej 1 mijë e 140 metrash pritet të hapet në Malajzi. Përpjekja zakonisht gjithmonë tejkalon shpërblimin. Ju ngjisni dhjetëra hapa për ...
Serbi i gjunjëzohet ministrit Endrit Shala që ta heq taksën 100%, shikone veprimin e ministrit

Serbi i gjunjëzohet ministrit Endrit Shala që ta heq taksën 100%, shikone veprimin e ministrit

Mysafirë në emisionin shumë të shikuar Kojshia Show ishte Ministri i Tregtisë, Endrit Shala. Në një moment atij i hyri në skenë një njeri në rolin ...
1 2 3 4 5 6 47 40 / 465 POSTS