Category: ARGËTIM

1 36 37 38 39 40 51 380 / 505 POSTS
Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Po përballeni me një periudhë ...
Nxënësi e rrahu mësuesin në Rusi, shikojeni reagimin e nxënësve të tjerë

Nxënësi e rrahu mësuesin në Rusi, shikojeni reagimin e nxënësve të tjerë

Nxënësit tjerë kanë reaguar shpejt për ta mbrojtur mësuesin e tyre. Një mësues i vjetër është sulmuar nga një nxënës agresiv, të cilit s’i kishte ...
SHBA, një person fiton 1.5 miliard dollarë në lotari

SHBA, një person fiton 1.5 miliard dollarë në lotari

Fitohet në SHBA shuma rekord prej 1,537 miliardë dollarë, vlera më e madhe e fituar ndonjëher me një biletë të vetëm në SHBA dhe në botë, njoftuan sot ...
Horoskopi për ditën e sotme

Horoskopi për ditën e sotme

Lexo shenjën tënde; Dashi-Marrja e një roli drejtues do ju vijë natyrshëm, për shkak se ju prireni të jeni disi autoritar. Kjo e martë favorizon ...
Horoskopi për ditën e sotme

Horoskopi për ditën e sotme

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 22 Tetor; Dashi Dashuria: Ju do të keni Diellin në favorin tuaj, por gjithashtu dhe Mërkuri do të stimuloj ...
Rruga më e bukur në botë, vozitja nëpër të kërkon trimëri

Rruga më e bukur në botë, vozitja nëpër të kërkon trimëri

Rruga Atlantike apo Atlanterhavsveien është një nga rrugët me pamjet më të bukura në botë, edhe pse është vetëm 8,3 kilometra e gjatë. Kjo magjistr ...
Shtëpia masive me vlerë 188 milion dollarë

Shtëpia masive me vlerë 188 milion dollarë

Kjo shtëpi në Kalifornia kushton 188 milion dollarë dhe është njëra ndër më të shtrenjtat në Shtetet e Bashkuara të Amerikës./Lajm.net Ryan Serhant ...
Bahtiri për koncertin: Përveç Shakirës kemi kontaktuar edhe Madonnën

Bahtiri për koncertin: Përveç Shakirës kemi kontaktuar edhe Madonnën

Kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri, foli edhe njëherë për koncertin i cili pritet të zhvillohet gjatë ceremonisë për hapjen e Urës së Ibrit. ‘K ...
Haradinaj e kalon fundjavën në bjeshkë

Haradinaj e kalon fundjavën në bjeshkë

Kryeministri Ramush Haradinaj e ka shfrytëzuar këtë të diel për të bërë ecje në bjeshkët e Vrellës së Istogut. “Sot në bjeshkët e Vrellës, te ...
Aligatori gjigant shfaqet në fushën e golfit

Aligatori gjigant shfaqet në fushën e golfit

Nuk rastis shpesh të shihni aligator kaq gjigant.  Por kjo u ka ndodhur disa personave në Florida teksa po luanin golf. Ata ishin shumë të habit ...
1 36 37 38 39 40 51 380 / 505 POSTS