Category: ARGËTIM

1 2 3 37 10 / 369 POSTS
Horoskopi ditor

Horoskopi ditor

Ja çfarë thonë shenjat e zodiakut për juve sot. Dashi Dielli do ju furnizojë me energji gjatë kësaj dite, e cila do të jetë mjaft pozitive. Li ...
Personi që udhëtoi në kohë, e përshkruan botën pas 200 vjetësh: “Ka dinozaur dhe mposhtemi nga robotët”

Personi që udhëtoi në kohë, e përshkruan botën pas 200 vjetësh: “Ka dinozaur dhe mposhtemi nga robotët”

”Udhëtuesi në kohë prej vitit 2300” pa dinosaur në të ardhmen- pretendim shokues. Një njëri që vetëdeklarohet si udhëtues në kohë nga viti 2300, në ...
Ky është pëllumbi që po shitet për më shumë se 1 milionë euro

Ky është pëllumbi që po shitet për më shumë se 1 milionë euro

Një pëllumb, i emërtuar ‘Armando’, është shitur për një shifër rekord prej 1.25 milionë euro. Shtëpia e ankandit Pipa e nderoi Armando-n, pëllumbin b ...
Mediat gjermane: Shqipëria, bukuria e pazbuluar e Ballkanit

Mediat gjermane: Shqipëria, bukuria e pazbuluar e Ballkanit

Televizioni gjerman RTL i ka dedikuar një shkrim në uebsajtin e saj turizmit shqiptar, të cilin e vlerëson si një bukuri të pazbuluar. Teksa vë në du ...
Me ftesë të Granit Xhakës, reperi i njohur shikoi nga afër ndeshjen Arsenal-Man Utd

Me ftesë të Granit Xhakës, reperi i njohur shikoi nga afër ndeshjen Arsenal-Man Utd

Granit Xhaka i kishte bërë ftesë të veçantë dje reperit shqiptar. Cozman është reperi i cili dje me ftesë nga Granit Xhaka shikoi nga afër ndeshjen m ...
Vlora nis sezonin turistik, mbushet me pushues nga Kosova

Vlora nis sezonin turistik, mbushet me pushues nga Kosova

Sezoni turistik duket se ka nisur me herët në Vlorë. Dhjetëra qytetarë nga Kosova kanë hapur jo zyrtarisht stinën turistike. Janë pothuaj 160 pushues ...
Ankohet protagonisti i videos qesharake që “a ban me fol” ia zë vendin [Video]

Ankohet protagonisti i videos qesharake që “a ban me fol” ia zë vendin [Video]

Në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, më 17 shkut, një nga videot që u bë sërish virale ishte ajo e të riut nga Drenica “A ban me fol, a ban me fol” ...
Fiton ndeshjen në mënyrë spektakulare, por lëndohet duke  festuar

Fiton ndeshjen në mënyrë spektakulare, por lëndohet duke festuar

Johnny Walker ka dhuruar spektakël për fansat e UFC, duke arritur ta nokautojë Misha Cirkunov me një gju fluturues për vetëm 36 sekonda raporton Lajm. ...
Lista e plotë e fituesve në Oscars 2019

Lista e plotë e fituesve në Oscars 2019

Green Book u shpall filmi më i mirë në Oscars 2019. Gjatë tërë ceremonisë kishte emocione të shumta dhe gara ishte shumë e ngushtë, por çmimin presti ...
Gomis feston ‘frikshëm’, shikoni reagimin e fëmijës

Gomis feston ‘frikshëm’, shikoni reagimin e fëmijës

Festimi i ‘frikshëm’ i Bafetimbi Gomis është bërë hit në mediet sportive. Sulmuesi francez i cili angazhohet në Al Hilal, ka frikësuar një fëmijë, mb ...
1 2 3 37 10 / 369 POSTS