CAS rikthen Milanin në Europa League

CAS rikthen Milanin në Europa League

Milan do të rikthehet në Europa League.

CAS ka rikthyer Milanin në Europa League.

Ankesa e “Rossonerëve” ka dalë e suksesshme. “Sole 24 Ore” dhe “Sky Sport” raportojnë se Milan do të rikthehet në Europa League.

Në pritje të komunikatës zyrtare nga klubi ose CAS, Milan spekulohet se ka dalë me sukses në ankesën e tij, përcjell .

Trajneri Gennaro Gattuso dhe futbollistët e tij presin rikthimin në Evropë.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19