CARDI B KA TËRHEQUR KËRKESËN PËR SHKURORËZIM NGA OFFSET

CARDI B KA TËRHEQUR KËRKESËN PËR SHKURORËZIM NGA OFFSET

Cardi B dhe Offset janë pothuajse përsëri së bashku.

Reperja e “WAP” e lindur si Belcalis Marlenis Almánzar, ngriti kërkesën për të hedhur poshtë kërkesën e saj të divorcit kundër Offset, i lindur si  Kiari Kendrell Cephus, të hënën.

Ajo bëri kërkesë për të pushuar çështjen pa paragjykim, që do të thotë se mund të rishikohet në një datë të mëvonshme nëse gjërat marrin kthesë tjetër.

Një gjykatës nuk e ka firmosur ende kërkesën e saj, por çështja duket se është mbyllur.

Cardi, 28 vjeç, kërkoi divorcin në shtator. Çifti lidhi kurorën në vitin 2017 dhe mirëpritën vajzën e tyre, Kulture Kiari Cephus, vitin e kaluar.

Çifti u pa duke festuar ditëlindjen e këngëtarit “Bodak Yellow” së bashku në tetor, me Cardi më në fund duke folur për pajtimin e tyre pak më vonë përmes Instagram Live, duke u thënë fansave: “E dini se si po argumentoj me ju në mediat sociale? Pikërisht kështu jemi edhe unë dhe burri im. Kështu që kur njerëzit thonë se po e bëj për vëmendje, por jo, unë jam thjesht një bushtër e çmendur”./Insajderi.com

 

COMMENTS