Bukuroshja trashaluqe edhe sot nxeh rrjetin me foto seksi

Bukuroshja trashaluqe edhe sot nxeh rrjetin me foto seksi

Lauren Goodger ka vazhduar që të tregoj asetet e saj të kolme derisa po vazhdon që të jetë në vetizolim

Ajo është vetizoluar për shkak të koronavirusit gjatë tërë kësaj situate.

Lauren Goodger ka treguar se ajo po vazhdon të këtë forma seksi derisa ka pozuar dhe ka ngritur temperaturat nga banjo këtë të martë.

Ish ylli i Toëie (33) ka treguar këto asete me disa bikine të zeza.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19