Besoni apo jo, kjo është mosha e Kylie Jenner

Besoni apo jo, kjo është mosha e Kylie Jenner

Kanë mbetur edhe disa ditë deri në ditëlindjen e saj dhe Kylie Jenner ka nisur të marrë dhurata.

Zeshkanja seksi e cila po bën tam me paraqitjet e saj skenike, ani pse duket më e pjekur në moshë, më 10 gusht mbush vetë 21 vite jetë, shkruan lajmi.net

Ajo dhe motrat e saj super seksi janë femrat më të komentuara në shtypin rozë në të gjithë botën.

Linjat e thelluara trupore, veshjet provokative dhe fakti i të qenurit tejet aktive nëpër rrjete sociale ku ndajnë foto të ndryshme me ndjekësit, është arsyeja se përse për to shkruhet shpesh, duke mos e lënë anash edhe suksesin në biznesin e tyre familjar.

 

COMMENTS