Besi dhe Xhensila i bëjnë pritjen madhështore vogëlushes Ajka në shtëpi

Besi dhe Xhensila i bëjnë pritjen madhështore vogëlushes Ajka në shtëpi

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj javën e shkuar u bënë për herë të parë prindër të vajzës së tyre, të cilën zgjodhën ta pagëzojnë me emrin Ajka.

Ata emocionuan me dedikim e tyre në rrjetet sociale gjithë fansat. Por tashëm janë publikuar disa foto ku zbulohet mirëseardhje madhështore që ata kanë organizuar për vogëlushen e tyre në shtëpi.

Çifti  janë treguar të kujdeshëm për çdo detaj dhe kanë zbukuruar shtëpinë e tyre me tullumbuca e dekorime të tjera të cilat duken me të vërtetë të mrekullueshme.

 

COMMENTS