Belen sfidohet nga e motra, Cecilia Rodriguez

Belen sfidohet nga e motra, Cecilia Rodriguez

Cecilia Rodriguez nuk ka asgjë më pak për nga bukuria se motra e saj, Belen Rodriguez.

Nëse modelja argjentinase i la gojëhapur ndjekësit e saj me një foto artistike nudo, Cecilia “përgjigjet” me një shkrepje sensuale në pishinë.

Pamja dhe format e saj trupore janë fantastike, ndërsa komentet të shfrenuara. Motrat sfidojnë njëra-tjetrën me foto provokuese, vështirë të thuash se cila ka marrë më shumë komente pozitive.

 

COMMENTS