Bebe Rexha nxjerr foton ku në fokus vë të pasmet gjigante

Bebe Rexha nxjerr foton ku në fokus vë të pasmet gjigante

Bebe Rexha sërish vë të pasmet në plan të parë në foton e radhës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, shpesh kritikohet për peshën e saj dhe komentet nga fansat rreth kësaj çështje nuk mungojnë thuajse asnjëherë.

Ylli kosovar së fundi në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’, e ka publikuar një imazh ku shfaqet me bikini në plazh e ka pozuar nga mbrapa, duke vënë në pah të pasmet e saj bombastike.

“Doja t’ju jepja një pjesë të vogël reale të prapanicës time në afatin kohor tuajin sot. Ju dua”, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e fotografisë.

 

 

COMMENTS