Barcelona po e shkatërron Sevillan

Barcelona po e shkatërron Sevillan

Barcelona është duke e mposhtur 3-0 Sevillën në “Camp Nou”.

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes me Barcelonës e Sevillës, e cila po zhvillohet në “Camp Nou”.

Pas 45 minutave lojë, vendasit po fitojnë 3-0.

Luis Suarez në minutën e 27’, Arturo Vidal 32’ dhe Ousmane Dembele 35’, shënuan për Barçën, derisa asistuan dy herë Arthur dhe një tjetër Nelson Semedo. /Gazeta Express/

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19