Author: L. G

1 798 799 800 801 8000 / 8007 POSTS
A keni probleme me Instagram? Ja çfarë po ndodh

A keni probleme me Instagram? Ja çfarë po ndodh

Gjatë ditës së sotme përdoruesit e rrjetit social Instagram kanë pasur vështirësi në postimin e fotove dhe videove. Miliona përdoruesve në të ...
Tetori do të jetë muaj me fat për këto shenja

Tetori do të jetë muaj me fat për këto shenja

Tetori është këtu dhe veç Halloween-it, ka edhe shumë dashuri në këtë muaj. Po cilat janë qëllimet që i keni vënë vetes? Tetori do të jetë nj ...
Majk publikon fotografinë më të ëmbël të djalit, shikoni sa është rritur

Majk publikon fotografinë më të ëmbël të djalit, shikoni sa është rritur

Roani po rritet. Këtë herë reperi Majk ka vendosur të shpërndajë disa fotografi të djalit të tij. E në këto foto Roani shihet se po rritet m ...
Shtëpi “dhuratë”, gjyqtari  probleme me pasurinë

Shtëpi “dhuratë”, gjyqtari probleme me pasurinë

Ky gjyqtar ka një shtëpi banimi në Korçë me dy kate, fituar me kontratë dhurimi 2/3 pjesë të saj. Vlera e deklaruar për të është 2.5 milionë ...
Mospajtime mes Zaevit dhe Ahmetit?

Mospajtime mes Zaevit dhe Ahmetit?

Zhvillimet pas referendumit për ndryshimin e emrit të Maqedonisë kanë nxjerrë në sipërfaqe edhe qëndrime të ndryshme nga LSDM dhe BDI, si dy partitë ...
Ylli i PSG-së e refuzon kontratën e tretë me radhë nga klubi, përkundër se iu ofrua rritje page

Ylli i PSG-së e refuzon kontratën e tretë me radhë nga klubi, përkundër se iu ofrua rritje page

Mesfushori francez Adrien Rabiot e ka refuzuar kontratën e tretë me radhë nga klubi i vet Paris Saint-Germain, sipas Mundo Deportivos. Sipas me ...
Kane: Dua dhe mendoj se do të shënoj më shumë gola se Messi në Ligën e Kampionëve

Kane: Dua dhe mendoj se do të shënoj më shumë gola se Messi në Ligën e Kampionëve

Sulmuesi anglez i Tottenhamit, Harry Kane, ka bërë të ditur se synimi i tij për këtë sezon është që të shënojë më shumë gola se ylli i Barcelonës, Lio ...
Carl Bildt i kërkon NATO-s të dërgojë më shumë trupa në Kosovë

Carl Bildt i kërkon NATO-s të dërgojë më shumë trupa në Kosovë

Ish-kryeministri suedez, Carl Bildt, i cili përgjatë viteve të 90-ta, ka qenë i angazhuar ekskluzivisht në ngjarjet politike dhe në konfliktet në Ball ...
Pëson një aksident të tmerrshëm, ndahet nga jeta ish-kampioni i botës

Pëson një aksident të tmerrshëm, ndahet nga jeta ish-kampioni i botës

Një lajm i hidhur ka tronditur botën e sportit të boksit ditën e djeshme. Ish-kampioni i botës në peshat e mesme, Graciano “Rocky” Rochhiagian ...
Dua Lipa e nis mëngjesin me një fotografi provokuese, shfaq trupin në të brendshme

Dua Lipa e nis mëngjesin me një fotografi provokuese, shfaq trupin në të brendshme

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, vazhdon të jetë një ndër emrat më të ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo arriti shifrën e plot ...
1 798 799 800 801 8000 / 8007 POSTS