Author: L. G

1 791 792 793 794 795 801 7930 / 8007 POSTS
Enca vjen më e nxehtë se asnjëherë në videon e re, publikon edhe një foto bombastike

Enca vjen më e nxehtë se asnjëherë në videon e re, publikon edhe një foto bombastike

Enca ka gati videoklipin e radhës për këngën me Don Phenom. E ajo nga çka kemi arritur të shohim deri tani, këngëtarja po vjen shumë bombastike ...
Moti nesër, sipas rajoneve në Kosovë

Moti nesër, sipas rajoneve në Kosovë

Nesër në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diel. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ...
Shqiptari dhe zvicerani e rrahin brutalisht 41 vjeçarin nga Kosova

Shqiptari dhe zvicerani e rrahin brutalisht 41 vjeçarin nga Kosova

Një kosovar 41-vjeçar është sulmuar brutalisht mbrëmjen e së mërkurës në Zvicër, më saktësisht në Kusterëiesstrasse. Media zvicerane Blick.ch r ...
Morena Taraku shumë e nxehtë në të zeza, merr një vendim të çuditshëm

Morena Taraku shumë e nxehtë në të zeza, merr një vendim të çuditshëm

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku ka publikuar imazhe të reja në rrjetet sociale. Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në “Instagra ...
Perspektiva ekonomike e Kosovës po cenohet nga politika

Perspektiva ekonomike e Kosovës po cenohet nga politika

Banka Botërore në raportin e saj të fundit për ekonominë në Ballkanin Perëndimor, ka vënë në pah se Kosova në vitin 2018, do të ketë rritje ekonomik ...
Shkon në gjashtë numri i ministrave me aktakuza

Shkon në gjashtë numri i ministrave me aktakuza

Qeveria Haradinaj ka gjashtë ministra me aktakuza në përbërje të saj. Kryeministri Ramush Haradinaj mund të jetë pyetur dhjetëra herë pse po ...
Deputetit Shkumbin Demalijaj i ndryshohet masa e paraburgimit me arrest shtëpiak

Deputetit Shkumbin Demalijaj i ndryshohet masa e paraburgimit me arrest shtëpiak

Gjykata e Apelit ka marrë vendim që deputetit të AAK-së, Shkumbin Demalijaj, ti ndryshohet masa e paraburgimit prej 30 ditësh, dhe i është caktuar m ...
Gjenden 45 kg drogë në makinën e çiftit nga Shqipëria në kufirin Maqedoni-Greqi

Gjenden 45 kg drogë në makinën e çiftit nga Shqipëria në kufirin Maqedoni-Greqi

Në një automjet me targa nga Shqipëria në kalimin kufitar "Bogorodica" Drejtoria e Doganave e Maqedonisë dje zbuloi dhe konfiskoi rreth 45 kilogramë ...
Prishtinasit 33-vjeçar i pritet koka në Francë, gruaja e tij e dyshuara kryesore

Prishtinasit 33-vjeçar i pritet koka në Francë, gruaja e tij e dyshuara kryesore

Trupi i Artan Sekiraqës, një kosovar 33 vjeç, është gjetur të shtunën pasdite i vdekur në një dhomë në apartamentin në katin e tretë, në rrugën Gran ...
Aksion në Veri: Sekuestrohen 14 vetura pa tabela

Aksion në Veri: Sekuestrohen 14 vetura pa tabela

Policia e Kosovës ka sekuestruar 14 vetura pa tabela në veri të Mitrovicës që nga data 24 shtator, kur edhe ka filluar plani operativ për kontroll të ...
1 791 792 793 794 795 801 7930 / 8007 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19