Author: L. G

1 790 791 792 793 794 801 7920 / 8007 POSTS
Kim Kardashian i lë nën hije të gjitha modelet, shfaqet ‘përvëluese’ në bikini

Kim Kardashian i lë nën hije të gjitha modelet, shfaqet ‘përvëluese’ në bikini

Superylli, Kim Kardashian siguron të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale. E tillë është edhe në paraqitjen e fundit ...
Dy grave u plaçkiten çantat në Prishtinë

Dy grave u plaçkiten çantat në Prishtinë

Dy çanta krahu nga grabitur dje rreth orës 21 në rrugën “28 Nëntori” në Prishtinë. Policia ka njoftuar se dy gra kanë raportuar se derisa ishin ...
Kështu duket varri i Mujë Krasniqit në ditën e rivarrimit

Kështu duket varri i Mujë Krasniqit në ditën e rivarrimit

Sot pritet të bëhet inaugurimi i kompleksit memorial në Marinë të Skenderajt. Një banor i këtij lokacioni në redaksinë e Klan Kosovës ka dërg ...
Johnson: Trump është i interesuar për zgjidhjen e çështjes mes Kosovës dhe Serbisë

Johnson: Trump është i interesuar për zgjidhjen e çështjes mes Kosovës dhe Serbisë

Senatori amerikan, Ron Johnson, është shprehur se presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, është i interesuar që të zgjidhë problemin mes Kosovës dhe Serbi ...
1152 gjoba u shqiptuan për 24 orë në Kosovë

1152 gjoba u shqiptuan për 24 orë në Kosovë

Një mijë e 152 është numri i gjobave të shqiptuara gjatë 24 orëve të kaluara nga Policia. Të enjten kanë ndodhur gjithsej 57 aksidente, prej ty ...
Arratisen 2 kriminelë të rrezikshëm nga burgu, autoritetet kërkojnë ndihmën e qytetarëve

Arratisen 2 kriminelë të rrezikshëm nga burgu, autoritetet kërkojnë ndihmën e qytetarëve

Në Kinë, largimi i burgut është i vogël dhe shumë larg. Por, rasti i dy burrave që ikin nga një burg Liaoning është kthyer në një gjueti mbarëkombët ...
Kosova prin në rajon me numrin e të prekurve me tuberkuloz

Kosova prin në rajon me numrin e të prekurve me tuberkuloz

Kosova prin në rajon me numrin më të madh të qytetarëve të prekur me tuberkuloz. Së paku 700 persona kanë qenë të prekur me tuberkuloz vetëm vitin e ...
E tmerrshme: Shërbëtorja bie nga kati i shtatë, gruaja nuk e ndihmon por e filmon

E tmerrshme: Shërbëtorja bie nga kati i shtatë, gruaja nuk e ndihmon por e filmon

Një grua është dënuar me burg pasi filmoi shërbëtoren e saj, ndërsa binte nga kati i shtatë i një ndërtese në Kuvajt dhe nuk e ndihmoi. Pamjet ...
Kali futet në kafene

Kali futet në kafene

Një kalë i arratisur ishte shkak për panikun e çmendur në një kafene franceze, kur ai hyri brenda ambienteve të lokalit. Kali hyri në një bar ...
Dy fëmijë të zhdukur në Rahovec

Dy fëmijë të zhdukur në Rahovec

Njëri prej viktimave është gjetur, vazhdojnë kërkimet për tjetrin Dy ankues kanë raportuar në Polici se dy fëmijët e tyre janë larguar nga shtë ...
1 790 791 792 793 794 801 7920 / 8007 POSTS