Author: L. G

1 745 746 747 748 749 801 7470 / 8007 POSTS
Qytetarët e Kosovës po paguajnë edhe humbjet e KEDS’it në rrjet

Qytetarët e Kosovës po paguajnë edhe humbjet e KEDS’it në rrjet

Përveç pagesës së shpenzimeve të rrymës për komunat veriore, përmes taksave të qytetarëve, këta të fundit po paguajnë edhe humbjet e KEDS-it në rrje ...
Pozon vetëm në të brendshme, këngëtarja e njohur si lë vend imagjinatës

Pozon vetëm në të brendshme, këngëtarja e njohur si lë vend imagjinatës

Reperja, Iggy Azalea njihet për natyrën e guximshme dhe që nuk ka frikë të sjell imazhe që shkaktojnë debat në rrjetet sociale. Biondina austra ...
A ishte Stresi në hotel me një femër gjatë momentit të arrestimit, flasin prindërit!

A ishte Stresi në hotel me një femër gjatë momentit të arrestimit, flasin prindërit!

Pas arrestimit të këngëtarit të njohur të rrepit, Stresi, i cili sipas policisë u kap në një dhomë hoteli jo vetëm i armatosur, por edhe me një femër, ...
Haradinaj thotë se Ushtria e Kosovës do të jetë si çdo ushtri e botës

Haradinaj thotë se Ushtria e Kosovës do të jetë si çdo ushtri e botës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se ushtria e Kosovës nuk e ka asnjë element më të vogël në mandat se sa ushtritë e vendeve në bo ...
LDK edhe nga Deçani tregon se është gati për zgjedhje

LDK edhe nga Deçani tregon se është gati për zgjedhje

Kryesia e LDK-së ka vizituar sot degën e kësaj partie në Deçan. Në një takim me strukturat e kësaj dege u diskutua për çështjet aktuale, qëndrimet dhe ...
Kinë, zhgënjen rritja ekonomike vetëm 6.5%

Kinë, zhgënjen rritja ekonomike vetëm 6.5%

Tarifat e vendosura nga presidenti amerikan Donald Trump kanë ngadalësuar rritjen ekonomike të Kinës. Kështu qeveria e Pekinit ka regjistruar rritjen ...
Liverpooli i Shaqirit synon të kthehet te fitorja ndaj Huddersfield, formacionet zyrtare

Liverpooli i Shaqirit synon të kthehet te fitorja ndaj Huddersfield, formacionet zyrtare

Liverpooli i Xherdan Shaqirit do të kërkojë ta shënojë fitoren e parë në tri ndeshje në Premierligë, dhe për ta arritur një gjë të tillë duhet ta kalo ...
Shënon Ronaldo e kalon Juventusin në epërsi

Shënon Ronaldo e kalon Juventusin në epërsi

Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Genoas,me golin e Ronaldos./Lajm.net Ronaldo tani  ka 5 gola në Serie A     ...
Reperi i njohur thotë se e ka fiksim këtë këngëtare të estradës shqiptare

Reperi i njohur thotë se e ka fiksim këtë këngëtare të estradës shqiptare

Reperi kosovar me prejardhje nga Maqedonia, S4MM, i ftuar në emisionin “SevenBizz” në T7, ka zbuluar detaje nga jeta e tij private. Ai ka folur ...
Kroatët protestojnë kundër planit të qeverisë për të rritur moshën e pensionit

Kroatët protestojnë kundër planit të qeverisë për të rritur moshën e pensionit

Mijëra qytetarë protestuan sot në Zagreb lidhur me planet e qeverisë për të rritur moshën e pensionit me 67 vjeç dhe për të ndërprerë pensionin atyre ...
1 745 746 747 748 749 801 7470 / 8007 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19