Author: L. G

1 669 670 671 672 673 801 6710 / 8007 POSTS
Pagesën më të lartë që ka marrë në një koncert, përgjigjet Shyhrete Behluli

Pagesën më të lartë që ka marrë në një koncert, përgjigjet Shyhrete Behluli

Ajo padyshim është Bilbili i muzikës popullore. Shyhrete Behluli numëron plot 40 vite karrierë muzikore, duke argëtuar kështu publikun shqiptar me zër ...
‘Kim Kardashian’ kosovare festoi ditëlindjen, fustani i hapur i tregoi çdo detaj nga trupi!

‘Kim Kardashian’ kosovare festoi ditëlindjen, fustani i hapur i tregoi çdo detaj nga trupi!

E cilësuar shpeshherë edhe si ylli televiziv amerikane, Kim Kardashian për shkak të formave të saj trupore, këngëtarja nga Kosova, Ana Kabashi festoi ...
Ngjarjet e ditës së sotme në Kosovë

Ngjarjet e ditës së sotme në Kosovë

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në shënimin e aktit të përkujtimit njëqindvjeçar të Mbretërisë së Bashkuar dhe Komonuelthit. (Sheshi "Edit Du ...
Takimi Macron – Trump, “prekjet” morën vëmendjen e mediave

Takimi Macron – Trump, “prekjet” morën vëmendjen e mediave

Një varg prekjesh e kanë përcjellë takimin mes presidentit të Amerikës, Donald Trump në Paris nga homologu i tij francez Emmanuel Macron. Edh ...
Moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme

Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot kryesisht i kthjellët. Në mëngjes në viset malore mjegull kurse në orët e pasdites mund të ketë edhe vra ...
Horoskopi për ditën e sotme

Horoskopi për ditën e sotme

Parshikimi i yjeve sot për ju. Dashi Të reja të mira në ardhje. Kujtohuni që faturat t’i paguani në kohën e duhur. Mund të takoni ndonjë shok ...
Ministri Shala paralajmëron: Së shpejti fillon inspektimi edhe në veri

Ministri Shala paralajmëron: Së shpejti fillon inspektimi edhe në veri

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që ka zhvilluar me drejtorët e inspektorëve komunal ka shprehur shqetësimin për mos zba ...
Kryeministri kërkon seancë të jashtëzakonshme

Kryeministri kërkon seancë të jashtëzakonshme

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj kërkon seancë të jashtëzakonshme në Kuvendin e Kosovës për ligjet që lidhen me Agjendën e Reformave Evropiane ...
Ky është lojtari më i mirë në Premierligë për muajin tetor

Ky është lojtari më i mirë në Premierligë për muajin tetor

Është zbuluar lojtari më i mirë për muajin tetor në Premierligë. Ylli i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang e ka marrë këtë çmim. Që nga marsi ...
Kosova publikon listën, përforcohet me Muricin dhe Kryeziun

Kosova publikon listën, përforcohet me Muricin dhe Kryeziun

Kosova ka publikuar listën për dy ndeshjet e radhës në Ligën e Kombeve dhe duket se tani do të kemi një Kombëtare edhe më të kompletuar, pasi që ka pr ...
1 669 670 671 672 673 801 6710 / 8007 POSTS