Author: L. G

1 666 667 668 669 670 801 6680 / 8007 POSTS
Që 6 ditë është zhdukur një djalë nga Ferizaj

Që 6 ditë është zhdukur një djalë nga Ferizaj

Një djalë nga Ferizaj dje është raportuar i zhdukur në polici nga nëna e tij. Kjo është bërë e ditur me anë të raportit 24-orësh të PK-së, aty thuhet ...
Aksident në Pejë, veturat rrotullohen dhe bien nga ura në lumë

Aksident në Pejë, veturat rrotullohen dhe bien nga ura në lumë

Sot në orën 09:20 të mëngjesit, dy vetura kanë rrëshqitur nga një urë dhe kanë rënë në lumë. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Drelaj të Pejës, ...
Parisi që bashkoi rreth 70 udhëheqës botërorë

Parisi që bashkoi rreth 70 udhëheqës botërorë

Udhëheqës botërorë të mbledhur në Paris do të kryesojnë ceremonitë përkujtimore të kësaj të diele, që shënojnë 100-vjetorin e fundit të Luftës së Parë ...
Sarri nuk dëshiron humbje, formacionet zyrtare Chelsea – Everton

Sarri nuk dëshiron humbje, formacionet zyrtare Chelsea – Everton

Chelsea nuk di për humbje në këtë stinor në të gjitha garat, dhe sot do të përballet në “Stamford Bridge” me skuadrën nga Liverpooli, Evertonin. ...
Shaqiri dyfishon epërsinë e Liverpoolit

Shaqiri dyfishon epërsinë e Liverpoolit

Liverpooli ka shënuar golin e dytë ndaj Fulhamit në “Anfield”. Xherdan Shaqiri shënoi një gol të bukur me të parën nga afërsia e zonës në minut ...
​Kuka ia siguron Kosovës edhe një medalje tjetër të artë në xhudo

​Kuka ia siguron Kosovës edhe një medalje tjetër të artë në xhudo

Xhudistja kosovare, Liridona Kuka, ka arritur ta fitojë medaljen e artë në finalen e Grand Prix’it në Tashkent të Uzbekistanit, në ndeshjen kundër aus ...
Sonte superndeshja Milan – Juventus, formacionet e mundshme

Sonte superndeshja Milan – Juventus, formacionet e mundshme

Milani dhe Juventusit do ta përmbyllin xhiron e 12-të në Serie A sonte prej orës 20:30 në “San Siro”. Juventusi nuk ka asnjë humbje në këtë sti ...
Xhensila fotografohet për herë të parë me Ajkën!

Xhensila fotografohet për herë të parë me Ajkën!

Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë në korrik të këtij viti duke sjell në jetë vajzën, Ajka. Deri më sot nëna e re nuk ka publikuar as ...
Si rrallëherë: Mimoza Shkodra poston disa video nga koncerti, a ia kushtoi Seldit?

Si rrallëherë: Mimoza Shkodra poston disa video nga koncerti, a ia kushtoi Seldit?

Mimoza Shkodra është njëra nga këngëtaret e dashura për publikun shqiptar. Ajo u përfol mjaft shumë në media, si shkak i ndarjes së saj me këng ...
Oferta e milioneres së re: 68 mijë euro atij që del me mua

Oferta e milioneres së re: 68 mijë euro atij që del me mua

Milionerja më e re i Britanisë po shpreson se paratë mund t’i blejnë dashurinë, kështu që ka bërë një ofertë për këdo që pranon të dalë me të. ...
1 666 667 668 669 670 801 6680 / 8007 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19