Author: L. G

1 664 665 666 667 668 801 6660 / 8007 POSTS
Nga parajsë në një “portë ferri”, shpallet gjendje e jashtëzakonshme në Malibu

Nga parajsë në një “portë ferri”, shpallet gjendje e jashtëzakonshme në Malibu

Autoritetet në ShBA kanë njoftuar se gjatë së shtunës janë gjetur edhe 14 trupa të tjerë, të cilët u shuan pas zjarrit të madh që është ngritur në pje ...
Bonucci i ka kërkuar vetë Allegrit që të mos startojë ndaj Milanit

Bonucci i ka kërkuar vetë Allegrit që të mos startojë ndaj Milanit

Milani do të përballet sonte prej orës 20:30 me Juventusin në kuadër të Serie A-së, dhe Leonardo Bonucci është raportuar se nuk do të startojë nga fil ...
Falë vashave të saj, Kosova del e para në turneun e xhudos në Uzbekistan

Falë vashave të saj, Kosova del e para në turneun e xhudos në Uzbekistan

Me përfundimin e Grand Prix të xhudos në Uzbeksitan, Kosova është radhitur e para sa i përket medaljeve të fituara, gjithsej katër, tri të arta dhe nj ...
Betisi e trondit Barcelonën në rikthimin e Leo Messit

Betisi e trondit Barcelonën në rikthimin e Leo Messit

Real Betisi e ka ndërprerë serinë negative prej katër ndeshjeve radhazi pa fitore në La Liga, në mënyrën më sensacionale të mundshme, duke e mposhtur ...
Ja ҫfarë thotë Adelina Ismaili për Getin dhe Majkun

Ja ҫfarë thotë Adelina Ismaili për Getin dhe Majkun

Adelina Ismaili vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe së fundmi ka publiku ...
Sherifi: Presidenti dhe Srpska përmes rrëzimit të Qeverisë duan ndryshimin e kufijve

Sherifi: Presidenti dhe Srpska përmes rrëzimit të Qeverisë duan ndryshimin e kufijve

Qeveria e Kosovës edhe formalisht ka mbetur pakicë me largimin e Listës Sprksa. Për këtë arsye, Presidenti Hashim Thaçi ka paralajmëruar interpretime ...
Edhe Thaçi si Pacolli, ia zë pak rrugën Trumpit për t’ia dhënë dorën

Edhe Thaçi si Pacolli, ia zë pak rrugën Trumpit për t’ia dhënë dorën

Presidenti Hashim Thaçi ka publikuar një foto bashkë me Donald Trump, të cilit shihet teksa ia ka zënë rrugën për t’ia dhënë dorën në pallatin Elyss ...
Don Phenom “diss” për kolegun e tij

Don Phenom “diss” për kolegun e tij

Don Phenom ka lansuar projektin "Lek Si n'Tallava". E ai ka thumbuar njërin nga reperët e njohur transmeton Lajm.net. Ai ka thumbuar Feron duke ...
Messi starton për Barcelonën pas lëndimit, formacionet zyrtare Barcelona – Real Betis

Messi starton për Barcelonën pas lëndimit, formacionet zyrtare Barcelona – Real Betis

Skuadra e Ernesto Valverdes do të tentojë ta përforcojë pozitën e parë në tabelën e La Liga Ligës me një fitore kundër Real Betisit. Për këtë fitore, ...
​Atalanta e turpëron Interin, i jep fund ecurisë së zikaltërve

​Atalanta e turpëron Interin, i jep fund ecurisë së zikaltërve

Atalanta ka arritur ta mposhtë Interin me rezultat 4-1 në shtëpi, duke ia ndalur kështu zikaltërve ecurinë prej 7 fitore radhazi në Serie A. Kjo fitor ...
1 664 665 666 667 668 801 6660 / 8007 POSTS