Author: L. G

1 628 629 630 631 632 644 6300 / 6439 POSTS
Chris Evans lajmëron largimin nga roli i ‘Captain America’ me një mesazh prekës

Chris Evans lajmëron largimin nga roli i ‘Captain America’ me një mesazh prekës

Evans ka bërë bujë me mesazhin që ka publikuar në Twitter. Pas tetë vitesh në këtë rol, Chris Evans nuk do të jetë më Captain America. Evans ...
Demi Rose, shumë seksi me kostum maceje

Demi Rose, shumë seksi me kostum maceje

Me format e saj ka fituar mijëra ndjekës në Instagram dhe Demi Rose vazhdon që të tërheqë fansa të rinj në rrjetin social me foto të reja shumë provok ...
Haradinaj: Maja e Pançiqit në veri mund të jetë pikë kontestuese në demarkacionin me Serbinë

Haradinaj: Maja e Pançiqit në veri mund të jetë pikë kontestuese në demarkacionin me Serbinë

Kryeministri Ramush Haradinaj i mbështet deklaratat e kryetarit të Komisionit Shtetëror për Mbikëqyrjen dhe Mirëmbajtjen e Kufirit, Shpejtim Bulliqi ...
Vuçiq: Asnjëherë nuk kam kërkuar ndarjen e Kosovës mbi baza etnike

Vuçiq: Asnjëherë nuk kam kërkuar ndarjen e Kosovës mbi baza etnike

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se asnjëherë nuk ka thënë se duhet të bëhet një lloj ndarje e Kosovës mbi baza etnike. Siç trans ...
Aksident trafiku në “Kodrën e Trimave”

Aksident trafiku në “Kodrën e Trimave”

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më herët në Prishtinë, saktësisht në lagjen “Kodra e Trimave”. Në këtë aksident kanë qenë të përfs ...
Haxhi Shala: Ushtria në nëntor, e votojnë mbi 100 deputetë

Haxhi Shala: Ushtria në nëntor, e votojnë mbi 100 deputetë

Haxhi Shala, kryetar i Komisionit Parlamentar për Mbikëqyrjen e FSK-së,thotë se Ligji për Ushtrinë e Kosovës do të votohet muajin tjetër në Kuvend. ...
Roberto Mancini publikon listën e Italisë, mungon Balotelli por kthehet Giovinco

Roberto Mancini publikon listën e Italisë, mungon Balotelli por kthehet Giovinco

Sebastian Giovinco është kthyer përsëri në kombëtaren e Italisë pas tri viteve, por Mario Balotelli dhe Andrea Belotti do të mungojnë Giovinco ...
Pas ndarjes me Morena Tarakun miliarderi iranian, në ‘krah’ të Fjolla Morinës

Pas ndarjes me Morena Tarakun miliarderi iranian, në ‘krah’ të Fjolla Morinës

Miliarderi turk Sasha Sobhani mori vëmendje shumë të madhe tek ne si shkak i lidhjes me modelen dhe këngëtaren Morena Tarakun. Çiftit nuk i shk ...
Mushkolaj: Përplasja Haradinaj-Thaçi, e pritshme

Mushkolaj: Përplasja Haradinaj-Thaçi, e pritshme

Analisti politik, Imer Mushkolaj, i ftuar në “Fronatl Live” në T7, ka folur për zhvillimet e fundit në politikën kosovare, konkretisht për përplasje ...
“Ushtria e Kosovës me mandat të kufizuar për vetë-mbrojte territoriale”

“Ushtria e Kosovës me mandat të kufizuar për vetë-mbrojte territoriale”

Pas kthimit nga vizita e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, kishte thënë se ka marrë ‘ami ...
1 628 629 630 631 632 644 6300 / 6439 POSTS