Author: L. G

1 619 620 621 622 623 630 6210 / 6291 POSTS
Kosova prin në rajon me numrin e të prekurve me tuberkuloz

Kosova prin në rajon me numrin e të prekurve me tuberkuloz

Kosova prin në rajon me numrin më të madh të qytetarëve të prekur me tuberkuloz. Së paku 700 persona kanë qenë të prekur me tuberkuloz vetëm vitin e ...
E tmerrshme: Shërbëtorja bie nga kati i shtatë, gruaja nuk e ndihmon por e filmon

E tmerrshme: Shërbëtorja bie nga kati i shtatë, gruaja nuk e ndihmon por e filmon

Një grua është dënuar me burg pasi filmoi shërbëtoren e saj, ndërsa binte nga kati i shtatë i një ndërtese në Kuvajt dhe nuk e ndihmoi. Pamjet ...
Kali futet në kafene

Kali futet në kafene

Një kalë i arratisur ishte shkak për panikun e çmendur në një kafene franceze, kur ai hyri brenda ambienteve të lokalit. Kali hyri në një bar ...
Dy fëmijë të zhdukur në Rahovec

Dy fëmijë të zhdukur në Rahovec

Njëri prej viktimave është gjetur, vazhdojnë kërkimet për tjetrin Dy ankues kanë raportuar në Polici se dy fëmijët e tyre janë larguar nga shtë ...
Enca vjen më e nxehtë se asnjëherë në videon e re, publikon edhe një foto bombastike

Enca vjen më e nxehtë se asnjëherë në videon e re, publikon edhe një foto bombastike

Enca ka gati videoklipin e radhës për këngën me Don Phenom. E ajo nga çka kemi arritur të shohim deri tani, këngëtarja po vjen shumë bombastike ...
Moti nesër, sipas rajoneve në Kosovë

Moti nesër, sipas rajoneve në Kosovë

Nesër në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diel. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ...
Shqiptari dhe zvicerani e rrahin brutalisht 41 vjeçarin nga Kosova

Shqiptari dhe zvicerani e rrahin brutalisht 41 vjeçarin nga Kosova

Një kosovar 41-vjeçar është sulmuar brutalisht mbrëmjen e së mërkurës në Zvicër, më saktësisht në Kusterëiesstrasse. Media zvicerane Blick.ch r ...
Morena Taraku shumë e nxehtë në të zeza, merr një vendim të çuditshëm

Morena Taraku shumë e nxehtë në të zeza, merr një vendim të çuditshëm

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku ka publikuar imazhe të reja në rrjetet sociale. Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në “Instagra ...
Perspektiva ekonomike e Kosovës po cenohet nga politika

Perspektiva ekonomike e Kosovës po cenohet nga politika

Banka Botërore në raportin e saj të fundit për ekonominë në Ballkanin Perëndimor, ka vënë në pah se Kosova në vitin 2018, do të ketë rritje ekonomik ...
Shkon në gjashtë numri i ministrave me aktakuza

Shkon në gjashtë numri i ministrave me aktakuza

Qeveria Haradinaj ka gjashtë ministra me aktakuza në përbërje të saj. Kryeministri Ramush Haradinaj mund të jetë pyetur dhjetëra herë pse po ...
1 619 620 621 622 623 630 6210 / 6291 POSTS