Author: L. G

1 538 539 540 541 542 650 5400 / 6500 POSTS
Horoskopi ditor-çfarë thonë sot yjet për ju?

Horoskopi ditor-çfarë thonë sot yjet për ju?

Parashikimi i horoskopit për ditën e hënë 5/11/2018. Dashi Nëse doni qe marrëdhënia juaj ne çift te jete e bukur sot tregohuni te vëmendshëm edhe ...
Liverpooli mund të mos e ftojë Shaqiri për ndeshjen në Beograd për shkaqe politike

Liverpooli mund të mos e ftojë Shaqiri për ndeshjen në Beograd për shkaqe politike

Shqiptari nga Kosova, Xherdan Shaqiri, shkaktoi polemika në Kampionatin Botëror në Rusi gjatë verës pasi festoi me “shqiponjë” pas golit të fitores në ...
NBA: Lakers dhe Spurs pësojnë humbje

NBA: Lakers dhe Spurs pësojnë humbje

Paraqitje e dobët e Los Angeles Lakers në “Staples Center” ndaj Toronto Raptors. Me LeBron James jashtë formës së zakonshme, kalifornianët u mposhtën ...
Shikojeni reagimin e komentatorit pas golit të Milanit në minutën e fundit

Shikojeni reagimin e komentatorit pas golit të Milanit në minutën e fundit

Milani ka arritur të shënoj fitore të momentet e fundit ndaj Udineses falë golit të Alessio Romagnolit të dielën mbrëma. Pas fitores 1-0, skuad ...
Pa pikë grimi, Xhensila Myrtezaj ndan foto surprizuese

Pa pikë grimi, Xhensila Myrtezaj ndan foto surprizuese

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj u është rikthyer postimeve në Instagram. Pas lindjes së Ajkës këngëtarja është parë edhe më tërheqëse, madje edhe ...
24 aksidente trafiku për 24 orë

24 aksidente trafiku për 24 orë

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit janë raportuar gjithsej 24 aksidente trafiku prej të cilave 11 ka ...
Misteri që tronditi botën: Kush është “Babushka”?

Misteri që tronditi botën: Kush është “Babushka”?

Fotografitë e bëra gjatë atentatit ndaj presidentit të SHBA-së, John F. Kennedy, në vitin 1963, përshkruan një grua që fotografonte ndërsa njerëzit ...
SHBA dhe K. Jugore kryejnë stërvitje të përbashkëta ushtarake

SHBA dhe K. Jugore kryejnë stërvitje të përbashkëta ushtarake

Shtetet e Bashkuara dhe Koreja Jugore kanë nisur më 5 nëntor stërvitje ushtarake të shkallës së vogël, disa ditë para vizitës së planifikuar të Sekret ...
Flet Romagnoli pas golit që i dha fitore Milanit në sekondat e fundit

Flet Romagnoli pas golit që i dha fitore Milanit në sekondat e fundit

Kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli, shënoi golin e dytë më radhë në fund të takimit, që i dha fitore të rëndësishme skuadrës së tij. Pas fit ...
​ Don Phenom rrëfehet n’Kosovë Show

​ Don Phenom rrëfehet n’Kosovë Show

Këtë javë n’Kosovë Show ishte i ftuar Don Phenom, anëtar i TBA ku bën pjesë edhe i famshmi UniKKatil. Don Phenom u ballafaqua me shumë pyetje r ...
1 538 539 540 541 542 650 5400 / 6500 POSTS