Author: L. G

1 2 3 4 5 6 794 40 / 7936 POSTS
Milani e shet Piatekun për Ibrën?

Milani e shet Piatekun për Ibrën?

“Rossoneri” janë të dëshpëruar me sulmuesin polak dhe po planifikojnë ta sjellin veteranin suedez në vend të tij. Milani është i hapur për ta shitu ...
Roma mund ta blejë Smallingun

Roma mund ta blejë Smallingun

Menaxheri i futbollistit ka konfirmuar se qendërmbrojtësi anglez mund të qëndrojë më gjatë në Itali. Ai është i huazuar për një vit nga Manchester Uni ...
Përkeqësohet bilanci i viktimave të tërmetit në Shqipëri, arrin në 21 numri i të vdekurve

Përkeqësohet bilanci i viktimave të tërmetit në Shqipëri, arrin në 21 numri i të vdekurve

Trupi i pajetë i një 24-vjeçari është nxjerrë i pajetë nga gërmadhat e pallatit 6 katesh pranë stadiumit të Durrësit, duke e çuar në 21 numrin e të vd ...
Ushtria e Kosovës i del në ndihmë Shqipërisë me njësi të specializuara

Ushtria e Kosovës i del në ndihmë Shqipërisë me njësi të specializuara

Ministri në detyrë i Mbrojtjes, Rrustem Berisha ka dhënë detaje për operacionin e dërgimit të ushtarëve për t`i dalë në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit ...
Qeveria e Kosovës do t’i ndajë 500 mijë euro për Shqipërinë

Qeveria e Kosovës do t’i ndajë 500 mijë euro për Shqipërinë

Qeveria e Kosovës do t’i ndajë sot 500 mijë euro për t’i dalë në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit shkatrrës. Lulzim Rafuna ka thënë se Qeveria e Koso ...
Thellohet tragjedia, 13 viktima nga tërmeti në Shqipëri

Thellohet tragjedia, 13 viktima nga tërmeti në Shqipëri

Ministria e Mbrojtjes së Shqipërisë ka konfirmuar 13 viktima, pas tërmetit në mëngjesin e sotëm. Viktimat janë nxjerrë nga rrënojat në Thumanë dhe ...
Prekëse: Polici në Thumanë thirret në operacion për ta shpëtuar nënën e tij

Prekëse: Polici në Thumanë thirret në operacion për ta shpëtuar nënën e tij

Rreth 1,900 forca policie janë të angazhuara në terren, për t’ju ardhur në ndihmë banorëve të prekur nga tërmeti. Por një prej tyre ka mbërritur pi ...
Tragjedia në Shqipëri përmes fotove

Tragjedia në Shqipëri përmes fotove

Tërmetet e njëpasnjëshme që kanë goditur Shqipërinë kanë shkaktuar dëme materiale si dhe viktima. Deri në mesditë, numri i atyre që kanë humbur jet ...
Nisin gërmimet në kampusin e UP-së, pas dyshimeve për varrezë masive

Nisin gërmimet në kampusin e UP-së, pas dyshimeve për varrezë masive

Me dyshimet për varrezë masive, kanë nisur gërmimet në kampusin e UP-së, saktësisht në hapësirat e parkingut të Fakultetit të Arteve. Në vendin e n ...
Dy vëllezër nga Kosova nën rrënoja të një hoteli janë gjallë, kanë kontaktuar me familjen

Dy vëllezër nga Kosova nën rrënoja të një hoteli janë gjallë, kanë kontaktuar me familjen

Mediat shqiptare raportojnë se nën rrënojat e këtij hoteli dyshohet se ka edhe persona nga Kosova të cilët kanë qenë në këtë hotel, pasi afër hotelit ...
1 2 3 4 5 6 794 40 / 7936 POSTS