Author: L. G

1 2 3 4 5 6 644 40 / 6439 POSTS
Dybala edhe më afër PSG-së

Dybala edhe më afër PSG-së

Paulo Dybala është edhe më afër Paris Saint-Germain pasi që agjenti i sulmuesit do të takohet me Juventusin të hënën PSG tani konsiderohet si favor ...
Fero lëshon gojën keq, me fjalë të rënda për rivalin e tij pasi ai ofendoi atë dhe Arbenitën në koncert

Fero lëshon gojën keq, me fjalë të rënda për rivalin e tij pasi ai ofendoi atë dhe Arbenitën në koncert

Fero i është drejtuar me fjalë shumë ofenduese reperit S4MM. Dihet që reperat shqiptarë nuk i kanë punët mirë midis njeri-tjetrit. I tillë është ...
Demi Rose pozon e zhveshur nga vaska

Demi Rose pozon e zhveshur nga vaska

Demi Rose është njëra ndër femrat më tërheqëse në botë. Pozat e saj provokative sa vijnë e shohin. Rose ka realizuar një fotosesion të ri, dhe p ...
Kosova kërkon përkrahje nga tifozët për ta mposhtur Luksemburgun

Kosova kërkon përkrahje nga tifozët për ta mposhtur Luksemburgun

Federata e Basketbollit të Kosovës u ka bërë thirrje tifozëve të jenë në numër sa më të madh në palestër për t’i përkrahur “Dardanët” në ndeshjen e rë ...
Inter Miami, zbulohet super blerja e parë e Beckham

Inter Miami, zbulohet super blerja e parë e Beckham

Edinson Cavani do të jetë blerja e parë e madhe e David Beckham. Pas Neymar, i cili pritet të kthehet në La Liga gjatë merkatos së verës, duket se ...
Aksident trafiku në Skenderaj, lëndohen 5 persona

Aksident trafiku në Skenderaj, lëndohen 5 persona

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Skenderaj. Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar pesë persona, të cilët janë dërguar menjëherë për trajtim mje ...
Reagon media ku punon Gani Gërmia pas rrahjes së tij

Reagon media ku punon Gani Gërmia pas rrahjes së tij

Visar Dërmaku, gazetari satirist që në opinion njihet si Gani Gërmia është rrahur ditë më parë nga një person në Kamenicë. Sot, ka reaguar media ku pu ...
Gruaja e rrah burrin për Bajram në Pejë

Gruaja e rrah burrin për Bajram në Pejë

Sot rreth orës 12:00 në Pejë, një sinjalizues ka hasur në një ngjarje të pazakontë, përkatësisht te rreth-rrotullimi afër ish-Kombinatit të Drurit, ra ...
Shtohet për 50% numri i pacientëve në QKUK si pasojë e temperaturave të larta

Shtohet për 50% numri i pacientëve në QKUK si pasojë e temperaturave të larta

Nga temperaturat e larta, në Klinikën Emergjente në Prishtinë për 50 për qind është shtuar numri i personave që kërkojnë shërbime mjekësore. Mjekët kë ...
Humb Ilir Latifi, nokautohet pas dy rundeve

Humb Ilir Latifi, nokautohet pas dy rundeve

Ylli shqiptar i MMA, Ilir Latifi ka pësuar humbje në ‘UFC Uruguay’, ndaj Volkan Oezdemir. Ishte një duel i jashtëzakonshëm mes dy sportistëve me pa ...
1 2 3 4 5 6 644 40 / 6439 POSTS